Apple Music Radio z dwiema nowymi stacjami

Firma Apple przedstawiła Apple Music Radio z dwiema nowymi stacjami radia internetowego: Apple Music Hits i Apple Music Country.

Apple Music Radio: 1, Hits, Country

Firma Apple ogłosiła dziś nową usługę Apple Music Radio obejmującą dwie nowe internetowe stacje radiowe o nazwach Apple Music Hits i Apple Music Country, w których można słuchać oryginalne audycje z najlepszych światowych rozgłośni oraz utwory artystów. Flagowa stacja radiowa Beats 1, skupiająca się na gatunku hip-hop, została przemianowana na Apple Music 1. Wszystkie stacje radiowe Apple’a działają w „najnowocześniejszych studiach” w Los Angeles, Nowym Jorku, Nashville i Londynie.

Apple Music 1 zawiera również kilka programów poświęconych muzyce latynoskiej na całym świecie, w tym nowy program J Balvina i ulubione przez słuchaczy ¡Dale Play! with Sandra Peña i La Fórmula Radio with El Guru. Stacja jest także związana z Africa Now Radio with Cuppy, prezentującego najlepszą lokalną muzykę i artystów afrykańskich.

Logo Apple Music Radio 1

Podobnie jak wcześniej, Apple Music Radio 1 jest prowadzony przez znanych prezenterów i didżejów, takich jak Zane Lowe, Ebro Darden, Brooke Reese, Dotty, Hanuman Welch, Matt Wilkinson, Nadeska, Rebecca Judd i Travis Mills.

Apple Music Hits

Apple Music Hits oferuje pełen katalog najpopularniejszych hitów z lat 80., 90. i 2000. Ponadto Apple Music Hits zawiera nowe audycje z popularnymi gwiazdami i artystami. Codzienni gospodarze rozgłośni to między innymi Jayde Donovan, Estelle, Lowkey, Jenn Marino, Sabi, Nicole Sky i Natalie Sky, a także George Stroumboulopoulos (Dom Strombo).

Logo Apple Music Radio Hits

Oprócz specjalnych audycji Ari Melbera i innych, można także posłuchać nowych ekskluzywnych audycji z udziałem takich gwiazd jak: Backstreet Boys, Ciara, Mark Hoppus, Huey Lewis, Alanis Morissette, Snoop Dogg, Meghan Trainor, Shania Twain i nie tylko.

Apple Music Country

Ta stacja poświęcona jest kulturze muzyki country, a Apple Music Country wzmacnia to doświadczenie współczesnego fana. W miarę jak muzyka country ewoluuje i rozszerza się na całym świecie, Apple Music Country dąży do tego, aby stać się ostatecznym miejscem dla każdego nurtu coraz bardziej zróżnicowanego gatunku.

Logo Apple Music Radio Country

Stacja oferuje mieszankę najlepszej współczesnej muzyki country, jednocześnie przedstawiając fanom gwiazdy, nowości i przypominając im o legendarnych artystach i utworach, które ukształtowały i zdefiniowały ten gatunek muzyczny.

Fani mogą słuchać Apple Music Radio wszędzie tam, gdzie słuchają Apple Music, w tym na iPhonie, iPadzie, iPodzie, CarPlay, Apple Watch, Apple TV, Macu, HomePodzie oraz w internecie pod adresem music.apple.com. Mogą również poprosić Siri o odtworzenie „Apple Music 1”, „Apple Music Hits” lub „Apple Music Country”.

źródło: Apple Newsroom