Pomaluj swój świat na… dowolny kolor w grze Hue

Hue to pełna życia, wielokrotnie nagradzana gra logiczna, w której zmieniasz świat, zmieniając kolor jego tła.

Hue: A color adventure

Chłopiec wędruje przez monochromatyczny świat. Nagle trafia na błękitny odłamek. Niebo rozświetla ten sam kolor i tak oto rozpoczyna się Hue: A color adventure, platformówka z elementami łamigłówki, której celem jest wypełnienie czarno-białego świata soczystymi barwami. Twoja tajna broń to magiczna obręcz o nazwie Annular Spectrum (Spektrum Pierścieniowe). Wybierając widoczne na niej barwy, w intrygujący sposób wpływasz na swoje otoczenie.

Musisz się dostać za stertę błękitnych kamieni? Wybierz błękitną barwę na obręczy i — puf! — rozpłyną się w powietrzu! Odkryj purpurowe skrzynki, żeby bezpiecznie przejść po nich na drugą stronę przepaści. Bez względu na to, czy torujesz sobie nową drogę, czy przeskakujesz nad najeżoną kolcami rozpadliną, zmieniając kolory w kreatywny sposób, by rozwiązywać zagadki, poczujesz się jak artystyczny geniusz.

Im więcej barw odblokujesz, tym trudniejsze staną się zagadki w Hue. Jeśli poniesiesz porażkę, wrócisz po prostu na początek poziomu — to łagodna kara, która zachęca do eksperymentowania. Zabawa nabiera kolorów!

Grę mobilną Hue: A color adventure pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska