W grze „Missile Command: Recharged” masz kilka asów w rękawie, dowódco!

Podobnie jak jej kultowy, automatowy pierwowzór, gra Missile Command: Recharged skupia się na ochronie baz przed niekończącym się ostrzałem wybuchowych pocisków.

Missile Command: Recharged

Odpowiadanie wrogom ostrzałem nie jest już Twoją jedyną linią obrony. Jak szybko zauważysz, na ekranie unoszą się przedmioty wzmacniające, które po zestrzeleniu gwarantują Ci specjalne zdolności. Chroń swoje bazy za pomocą osłon, zwiększaj prędkość swoich pocisków lub detonuj bomby, które natychmiast powstrzymają wszystkie wrogie ataki na ekranie.

Odwracanie losów bitwy tuż przed tym, jak wróg ma obrócić w pył Twoją ostatnią bazę, jest niezwykle satysfakcjonujące, ale to nie jedyna niespodzianka w Missile Command: Recharged. Nie chodzi już tylko o gonienie za wynikami — teraz możesz wymieniać swoje punkty na ulepszenia, takie jak szybsze przeładowanie czy możliwość odbudowy zniszczonych baz.

Missile Command: Recharged to połączenie współczesnej stylistyki i automatowego uroku, które przypadnie do gustu zarówno zaprawionym w bojach weteranom, jak i nowym rekrutom.

Grę pobierzesz bezpłatnie ze sklepu App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska