Apple zarejestrowało domenę „AppleOriginalProductions.com”

Domena AppleOriginalProductions.com została zarejestrowana przez firmę Apple, ale pod adresem nie ma na razie żadnej witryny internetowej.

Domena AppleOriginalProductions.com

To nie pierwszy raz, kiedy Apple zarejestrowało domenę, nawet jeśli nigdy nie planowało jej bezpośrednio używać, ale jest to pewna wskazówka na czym obecnie firma się koncentruje. Najnowsza domena zakupiona przez Apple’a wydaje się być przeznaczona dla produkcji Apple TV+, ale jak dotąd adres nie wskazuje na żadną witrynę internetową ani przekierowanie. Apple naciska ostatnio na oryginalne treści, aby ulepszyć swoją usługę przesyłania strumieniowego, więc specjalna domena może mieć sens.

Jednak równie dobrze, ta rejestracja może być tylko zastrzeżeniem nazwy domeny, aby uniemożliwić innym jej używania. Jest to mniej prawdopodobne w przypadku czegoś takiego jak „AppleOriginalProductions.com” niż na przykład w przypadku „iPhone.com”.

Jak dotąd AppleOriginalProductions wydaje się być wyłącznie adresem pod domeną .com. Pojawia się w momencie, gdy Apple TV+ może być częścią pakietu innych usług Apple’a o nazwie „Apple One”.

Przeczytaj także:

WhoIs domain info: AppleOriginalProductions.com
WhoIs domain info: AppleOriginalProductions.com

Inna plotka głosi, że Apple wyda inny pakiet swojej usługi streamingowej Apple TV+ z treściami Showtime i CBS All Access już w tygodniu po 17 sierpnia 2020 roku.

źródło: WhoiIs Domain Tools | Apple