Za chwilę odbędzie się OPPO Waterman Challenge!

W sobotę 15 sierpnia rusza OPPO Waterman Challenge – sezonowe wydarzenie sportowe, które każdemu uczestnikowi pozwoli spędzić dzień nad morzem aktywnie.

OPPO Waterman Challenge 2020

W odbywających się w Chałupach rozgrywkach udział wezmę wszyscy chętni – niezależnie, czy są amatorami, czy profesjonalistami w świecie sportu. Najlepsi zawodnicy zdobędą zaś atrakcyjne nagrody, w tym smartfony Reno3, które pomogą wyraźnie ująć w kadrze urokliwe zachody słońca na plaży. OPPO Waterman Challenge to prawdziwa mieszanka żywiołów – uczestnicy zawodów rozpoczną bowiem rywalizację od biegu na dystans 2 x 500 m po piasku, by następnie spróbować swoich sił na deskach SUP (Stand Up Paddle).

Piasek pod stopami, woda wokół i… smartfon w ręku

W tym wypadku celem będzie położona 250 m dalej boja, pokonają więc tę trasę dwukrotnie w pierwszej rundzie. Wyścig odbędzie się z podziałem na grupy, dzięki czemu zachowane zostaną bezpieczeństwo i komfort uczestników. Z każdej 4-5 osobowej drużyny wyłonione zostaną 2 najszybsze osoby, które awansują do półfinału, na koniec najlepsi trafią natomiast do finałowej rywalizacji – w sumie sprawdzą się zatem trzykrotnie.

Nagrody dla prawdziwych Watermanów

Zwycięzcy konkursu otrzymają tytuł Watermana – przyznawany oddzielnie dla kobiet oraz dla mężczyzn. Dodatkowo najszybsi uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody – za pierwsze miejsce otrzymają bowiem smartfony OPPO Reno3, które pozwolą im na wykonanie pięknych zdjęć z wakacji. Osoby, które zajmą drugie miejsce, zostaną uhonorowane funkcjonalnymi smartfonami OPPO A72, z kolei zawodnicy obejmujący trzecią lokatę na podium dostaną słuchawki bezprzewodowe producenta.

Kiedy i gdzie stawić się na linii startowej?

Rejestracja na zawody rozpocznie się 15 sierpnia 2020 roku od godziny 11.00 rano naprzeciwko campingu Chałupy 6 przy wejściu 18. Chętni mogą też wcześniej skontaktować się z organizatorem (Quiksilver) w celu zapisania się na event, udział ostatecznie potwierdzony będzie jednak po dokonaniu wpłaty startowej w dniu zawodów w wysokości 30 zł. W ramach pakietu startowego uczestnicy otrzymają koszulkę Quiksilver OPPO Waterman Challenge 2020, szklany bidon OPPO, naklejki i napój Red Bull. Rywalizacja zacznie się natomiast o godz. 13.00. Plan rozegrania zawodów może zmienić się w zależności do warunków pogodowych. W sumie przewidziano 80 miejsc, zarejestrować zaś może się każda osoba od 15. roku życia.

Zakończenie zawodów planowane jest ok. godz. 18.00. W zależności od warunków pogodowych sposób przeprowadzenia dwuboju może się zmienić. Organizatorami konkursu są OPPO Mobile Polska, Quiksilver, Red Bull i Board 4 Kids.

źródło: OPPO Polska