Szalona komedia „Get Duked!” już 28 sierpnia na Amazon

Amazon Studios wydało pierwszy zwiastun debiutanckiego filmu Niniana Doffa pt. „Get Duked!”, który pojawi się na platformie 28 sierpnia 2020 roku.

„Get duked!” (film, Amazon)

Szalony film Get Duked! to anarchiczna, inspirowana hip-hopem komedia, w której czterech chłopców z miasta wyrusza na wyprawę gdzieś głęboko w szkockich górach, próbując uciec przed tajemniczym myśliwym. W tej wyjątkowej komedii grozy występują między innymi Eddie Izzard, Kate Dickie, Georgie Glen, James Cosmo, Samuel Bottomley, Viraj Juneja, Rian Gordon i Lewis Gribben.

Ten tytuł to istny anarchiczny koktajl polityki pokoleniowej, kochających hip-hop farmerów i halucynogennych królików, który stawia młodość jutra przeciwko istniejącemu status quo.

Amazon nabył film po światowej premierze Midnight Movie na SXSW w 2019 roku pod innym tytułem – Boyz in the Wood.

Kiedy pisałem scenariusz, nie mogłem się powstrzymać od spojrzenia na Brexit w Wielkiej Brytanii i Donalda Trumpa w USA oraz na środowisko na poziomie globalnym – powiedział Doff. Widząc ludzi na szczycie, wiedząc, że troszczą się tylko o siebie, zamiast myśleć o tym, kto odziedziczy planetę – pomysł w tym filmie polegał na tym, aby zagłębić się w to wszystko i zrobić coś zabawnego i rozrywkowego, co również prowokuje do myślenia i jest politycznie świadome. Rok później, wraz ze śmiercią Johna Singletona i świadomością ruchu BLM, używanie żartobliwego tytułu „Boyz in the Wood” nie kojarzyło się dobrze. Dlatego powróciliśmy do roboczego tytułu „Get Duked!”.

Zobacz zwiastun filmu „Get Duked!”:

Zdjęcia zostały wyprodukowane przez Tobeya Maguire’a i Matthew Plouffe’s Material Pictures. Pierwotnie film miał zostać wydany 7 sierpnia, ale będzie można go obejrzeć w serwisie streamingowym Amazon Prime Video od 28 sierpnia 2020 roku.

źródło: Amazon Prime Video | Deadline