Internet w Play tańszy niż w kablówkach?

Operator komórkowy Play wystartował z ofertą internetu stacjonarnego bez umowy terminowej już za 35 zł miesięcznie!

Play – internet stacjonarny

Play wprowadza promocyjne warunki oferty internetu stacjonarnego. Od teraz, każdy nowy klient będzie mógł skorzystać z internetu domowego w niezmiennej cenie 35 zł miesięcznie, bez konieczności podpisywania długotrwałych umów. Co więcej, operator przygotował specjalne oferty z telewizją PLAY NOW TV już od 45 zł. W kwietniu tego roku Play wprowadził do swojej oferty szczególną nowość – internet stacjonarny, który jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich domowników, potrzebujących szybkiej i niezawodnej sieci. Stabilne łącze, brak limitów pobierania oraz prędkość nawet do 600 Mb/s zapewni świetne warunki do pracy, nauki i wysoką jakość rozrywki każdego dnia. Co najważniejsze, Play Internet Stacjonarny działa niezależnie od obciążenia sieci komórkowej czy pogody za oknem, oferując stałą prędkość przesyłania danych i brak zakłóceń.

Przeczytaj także: Jaki wybrać internet do domu? – ranking ofert

Od teraz każdy użytkownik, który zdecyduje się na internet stacjonarny od fioletowego operatora, będzie miał możliwość podpisania umowy bez okresu zobowiązania. Nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami, każdy nowy klient otrzymuje taką możliwość całkowicie za darmo w każdej z dostępnych ofert internetowych. Co więcej, by skorzystać z oferty nie trzeba posiadać numeru w Play. Rozwiązanie powstało z myślą o tych, którzy cenią sobie swobodę oraz nie chcą czuć się przywiązani do długotrwałych kontraktów. To idealna opcja także dla studentów, którzy poszukują niezawodnego połączenia szczególnie na czas roku akademickiego.

Play Internet Stacjonarny dostępny jest w trzech pakietach, już od 35 zł miesięcznie w ofercie z prędkością 150 Mb/s. Kolejne z nich to 300 Mb/s za 45 zł oraz 600 Mb/s za 55 zł miesięcznie. Każdy, kto zdecyduje się na usługę otrzyma również nowoczesny router Wi-Fi, dzięki któremu bezprzewodowo podłączy do sieci wszystkie swoje urządzenia. Co więcej,  nie trzeba martwić się o jego instalację, ponieważ wszystkim zajmą się wyspecjalizowani monterzy, którzy podłączą urządzenie w domu oraz pokażą, jak z niego korzystać. Koszt instalacji jest jednorazowy i wynosi 50 zł.

Wyszukaj najlepszą ofertę internetu
lub telewizji z internetem w swoim miejscu zamieszkania

Dodatkowo, nowi użytkownicy Play Internet Stacjonarny w każdej z ofert otrzymają również możliwość rozszerzenia usług o telewizję PLAY NOW TV z najnowszym BOXem już od 10 zł miesięcznie, z dostępem do 50 kanałów oraz programów rozrywkowych, informacyjnych i ogólnych. Osoby, które wybiorą ofertę z Internetem 600 Ms/s będą mogły cieszyć się dostępem do kanałów HBO oraz biblioteki filmów i seriali HBO GO przez sześć miesięcy za darmo.

Ulotka – Internet stacjonarny w Play

Ofertę będzie wspierała szeroko zakrojona kampania reklamowa, która rusza już w najbliższy piątek 14 sierpnia 2020 roku.

źródło: PLAY