Koncepcyjny „iPhone Musk be on Mars” za 5 patyków!

Musk be on Mars – luksusowa marka przyjmująca zamówienia w przedsprzedaży na koncepcyjnego iPhone’a 12 Pro SpaceX o wartości 5000 USD!

iPhone 12 – Musk be on Mars  (Caviar)

Luksusowa firma technologiczna Caviar zaprezentowała swój najnowszy produkt z limitowanej serii: iPhone Musk be on Mars. Specjalnie zaprojektowany smartfon zawiera grafikę statku kosmicznego SpaceX Dragon upamiętniającą pierwszą załogową misję SpaceX, a także slogan „Musk be on Mars”. Oferta Caviaru regularnie obejmuje ponowne wyobrażanie sobie popularnych smartfonów i innych urządzeń z metalami szlachetnymi i biżuterią.

Jednak to nie pierwszy raz, kiedy firma wypuściła niestandardowego iPhone’a na cześć Elona Muska! Caviar wcześniej zaprezentowało „Cyberphone” – iPhone’a 11 Pro zaprojektowanego tak, aby wyglądał jak Tesla Cybertruck.

Nowy, niestandardowy iPhone Musk be on Mars jest dostępny w przedsprzedaży i mówi się, że będzie stworzony na podstawie jeszcze nieogłoszonego iPhone’a 12 Pro. Ceny zaczynają się od 5000 USD i sięgają 6150 USD w przypadku iPhone’a 12 Pro Max z 512 GB pamięci. Caviar mówi, że w sumie wyprodukuje 19 sztuk w limitowanej serii (chociaż zdjęcia pokazują oznaczenia X/99).

W pełni niestandardowa tylna obudowa z wizerunkiem statku kosmicznego Crew Dragon i napisem „Musk be on Mars” oraz imitacją podpisu Elona Muska, według rosyjskiej firmy, jest wykonana z tytanu. Dodatkowo Caviar twierdzi, że mały kawałek materiału osadzony w obudowie pochodzi z „kosmicznej misji SpaceX” (poszukaj odłamka w małym kółku poniżej statku kosmicznego).

Choć produkty firmy mogą wydawać się nieco niedorzeczne, jest też wersja Sojuz, która jest w jakiś sposób mniej krzykliwa :)

Caviar podzielił się dziwacznym opisem Musk be on Mars iPhone 12 (z przypadkową, niepowiązaną wzmianką o wahadłowcu kosmicznym):

Korpus modelu Discovery Musk Go To Mars ma wbudowany prawdziwy fragment z misji SpaceX, który był w kosmosie. To nie tylko akcesorium, to cenny artefakt. Posiadając go, stajesz się członkiem załogi promu kosmicznego, kawałkiem historii, bohaterem, który podbija kosmos.

https://youtu.be/l2l0tttkrck

Prawdopodobnie Twoje pieniądze powinny zostać wydane jednak na co innego – nawet niestandardowe buty Nike Caviar z tej samej kolekcji wydają się mądrzejszą inwestycją…

źródło: Space Explored | Caviar