Odkryj ręcznie rysowane poziomy w „Dream Detective”

Gra mobilna „Dream Detective” posiada poziomy tak przepiękne, że czasem możesz nawet zapomnieć o swoim zadaniu – szukaniu ukrytych przedmiotów.

Gra mobilna „Dream Detective”

Każda zagadka jest pełna popkulturowych odniesień. Na przykład przeszukując ogromny plan filmowy, trafisz na pełne wdzięku nawiązania: wdrapującego się na iglicę goryla czy skazany na nieszczęście statek pasażerski. A gdy zajrzysz do przezroczystego wieżowca, znajdziesz mnóstwo postaci inspirowanych innymi filmowymi klasykami. Wytęż wzrok, bo do znalezienia – i podziwiania – jest naprawdę dużo!

To tylko jeden z setek pomysłowych scenariuszy. Udaj się na pole z dyniami, by szukać roślin o określonych kształtach. Podziwiaj impresjonistyczny obraz podczas polowania na malarskie zawijasy. Przeczesuj pełen akcji komiks w poszukiwaniu liter zapisanych konkretną czcionką. Dream Detective to eksplozja kolorów, inwencji i elementów, które trzeba znaleźć.

Możesz nawet zbudować własny zamek ze snów dla swojej badaczki, Allie. Ciesz się bogactwem wrażeń, ale nie zapomnij o swoim zadaniu — jest tyle do odnalezienia!

Sprawdź jak wygląda ta przepiękna gra w akcji:

Grę Dream Detective pobierzesz bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android.

źródło: App Store Polska