Aktualizacja Telegram 6.3 z wieloma nowościami!

Możliwość ustawienia wideo profilowego, udostępnianie plików do 2GB, ulepszone „Ludzie w pobliżu” i wiele innych nowych funkcji w najnowszym Telegramie!

Telegram 6.3

Najnowsza aktualizacja aplikacji mobilnej telegram wprowadza wideo profilowe wraz z ulepszonymi funkcjami Ludzie w pobliżu, nieograniczonym udostępnianiem i przechowywaniem plików do 2 gigabajtów każdy, miniaturki dla Twojej listy czatów i powiadomień, statystyki grup i wiele więcej. Sprawdź poniżej listę wszystkich nowości! Od 2014 roku użytkownicy Telegrama udostępniają pliki do 1,5 GB każdy, co jest 93 razy większe niż 16 MB (co jest liczbą całkowicie losową). Od teraz możesz wysyłać nieograniczoną liczbę plików dowolnego rodzaju – każdy może mieć do 2 GB.

Wideo profilowe

Możesz teraz przesłać wideo do swojego profilu i wybrać klatkę, która będzie używana jako statyczne zdjęcie profilowe w czatach. Podobnie jak w przypadku każdego przesyłanego pliku, edytor multimediów pomoże Ci poprawić jakość lub ozdobić się animowanymi naklejkami.

Mówiąc o edytorze multimediów, każde zdjęcie lub wideo zrobione przednim aparatem ma teraz opcję wygładzenia skóry.

Ulepszone „Ludzie w pobliżu”

Gdy ktoś skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem sekcji „Ludzie w pobliżu”, zobaczysz, jak daleko jest od Ciebie. A kiedy zaczniesz rozmowę z kimś w pobliżu, Telegram zaproponuje naklejkę powitalną, aby przełamać lody. Na szczęście wszystkie nasze naklejki są ekstrawertykami. Przejdź do Kontakty ➔ Znajdź ludzi w pobliżu i naciśnij opcję Uczyń mnie widocznym.

Miniaturki

Dzięki nowym miniaturom listy czatów od razu dowiesz się, jakie multimedia znajdują się w wiadomości. Nowe miniatury pojawiają się również w powiadomieniach i wynikach wyszukiwania wiadomości. Nigdy więcej nie stracisz zdjęcia kota.

Filtruj nowe czaty od osób niebędących kontaktami

Dzięki Ludziom w pobliżu i grupom do 200 000 członków zawsze możesz znaleźć kogoś, z kim możesz porozmawiać. Osoby publiczne mają czasem odwrotny problem i mogą chcieć zmniejszyć uwagę, jaką otrzymują.

Jeśli otrzymujesz zbyt wiele wiadomości, wypróbuj nowy przełącznik w ustawieniach Prywatność i bezpieczeństwo, aby automatycznie zarchiwizować i wyciszyć nowe czaty od osób niebędących kontaktami. Do tych czatów możesz uzyskać dostęp w dowolnym momencie z folderu Archiwum i przywrócić je z powrotem do głównej listy czatów.

Statystyki grup

Właściciele dużych grup z ponad 500 członkami mogą teraz wyświetlać piękne, szczegółowe wykresy dotyczące ich aktywności i przyrostu. Statystyki grup pokazują także listę najlepszych członków według liczby wiadomości i średniej liczby znaków, jaką mają ich wiadomości. Nawiasem mówiąc, minimalna liczba subskrybentów, aby uzyskać statystyki kanału, również została zmniejszona do 500. W najbliższej przyszłości planowane jestudostępnienie statystyk grup administratorom wszystkich grup liczących 100 i więcej członków.

Dodatki na Androida

Na Androidzie odtwarzacz muzyczny został przeprojektowany dzięki nowym, eleganckim ikonom i rozwijanej liście utworów. Naciśnij przycisk po lewej stronie, aby kontrolować zapętlanie, odtwarzanie losowe i odwracać kolejność utworów, aby Twoja lista odtwarzania mogła spacerować z Tobą. Pasek wprowadzania wiadomości będzie płynnie powiększał się podczas pisania długiej wiadomości. Edytor wideo pozwala teraz przycinać i obracać filmy, aby pomóc Ci ukryć wszelkie dowody filmowania w pionie.

Wiele kont w Telegram Desktop

Telegram pozwala pozostać zalogowanym na 3 kontach z różnych numerów telefonów bez wylogowania. Użytkownicy mobilni korzystają z tej funkcji od 2017 oku., a dziś trafia ona na wieloplatformowy Telegram Desktop. Jak zawsze nie wymaga to aktywnego połączenia z telefonem.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Telegram

Więcej animowanych emoji

Animowana armia emoji wciąż rośnie. Aby otrzymać jedną z nich na czacie, po prostu wyślij wiadomość z jedną emoji i zobacz, jak ożywa. Jeśli szukasz czegoś bardziej interaktywnego, spróbuj wysłać pojedynczą ⚽️ na dowolny czat, aby sprawdzić, czy strzelisz gola.

Aplikację Telegram pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Telegram Messenger Polska