Pierwszy w historii „grający” fortepian LEGO®

Od 1 sierpnia 2020 roku pojawi się w sprzedaży grając fortepian Grand Piano z klocków LEGO® Ideas (#21323).

Grający Fortepian LEGO IDEAS model #21323

Jeżeli pasjonujesz się muzyką i w wolnym czasie lubisz się zrelaksować, własnoręcznie realizując różne ciekawe projekty, to model fortepianu Grand Piano z zestawu LEGO® Ideas #21323 dostarczy Ci mnóstwa kreatywnej zabawy. Samodzielne zbudowanie z klocków wyjątkowego fortepianu koncertowego, na którym można naprawdę zagrać, to z pewnością powód do dumy! Podczas budowania odtworzysz realistyczne szczegóły – klawisze uruchamiające młoteczki, poruszający się pedał, otwartą nakrywę z podpórką oraz pokrywę klawiatury.

Włączając silnik – aplikacja mobilna LEGO Powered Up pozwoli Ci zagrać samodzielnie albo posłuchać muzyki odtwarzanej w trybie automatycznym. Jest to pierwszy na świecie grający fortepian z klocków LEGO®!

Ten zestaw pozwala zbudować z klocków LEGO muzyczne dzieło sztuki, które może być ozdobą domu lub biura. Model należy do serii zestawów konstrukcyjnych LEGO dla dorosłych i świetnie nadaje się na prezent urodzinowy lub gwiazdkowy.

Realistyczne detale tego modelu to prawdziwa radość dla oczu. Zestaw ma wiele ruchomych elementów – górna nakrywa, którą można podeprzeć jak w prawdziwym fortepianie koncertowym, otwierana pokrywa klawiatury, nóżki z kółkami oraz ławeczka, której wysokość można ustawić.

Fortepian (Grand Piano – LEGO IDEAS #031) model #21323

3662

elementów

muzyka

automatyczne odtwarzanie utworów z aplikacji

design

doskonały jako prezent lub ozdoba

  • Zestaw składa się z 3662 elementów
  • Zamknięty fortepian ma około 22,5 cm wysokości, 30,5 cm szerokości i 35,5 cm głębokości.
  • Funkcja automatycznego grania wymaga sześciu baterii AAA (brak w zestawie) i darmowej aplikacji LEGO® Powered Up. Można grać samemu w trybie użytkownika lub posłuchać jednej z czterech piosenek w trybie automatycznym.
Fortepian z LEGO gra w połączeniu z aplikacja mobilną

Zestaw zawiera przejrzyście napisane instrukcje, dzięki którym nawet nowicjusze w świecie LEGO® poradzą sobie z budowaniem i będą się przy tym świetnie bawić. Jest tam także broszura w formacie albumu zawierająca rozmaite informacje i przedstawiająca sylwetkę fana, który zaprojektował zestaw z fortepianem.

Ten model LEGO® Ideas należy do serii inspirujących zestawów, które są przeznaczone dla dorosłych hobbistów ceniących sobie pasjonujące projekty do samodzielnego wykonania.

Fortepian (Grand Piano LEGO Ideas #031) trafi do sprzedaży w polskim sklepie internetowym LEGO 1 sierpnia 2020 roku i będzie kosztował 1600 zł.

Więcej o zestawie przeczytasz na oficjalnej stronie internetowej zestawu.

źródło: LEGO Polska