Darmowe przejazdy autostradą A4 Katowice – Kraków

Aktywuj usługę Autostrady dla A4 i płać automatycznie ze SkyCash – im częściej korzystasz, tym lepiej, bo co 10. przejazd dostaniesz w prezencie.

promocja na darmowe przejazdy autostradą A4 w SkyCash

Przejazd płatnym odcinkiem autostrady A4 ze SkyCash może być nie tylko wygodniejszy i szybszy, ale też tańszy! W piątek 24 lipca 2020 roku startuje z promocja, w ramach której SkyCash zwórci Ci pieniądze za co 10. przejazd autostradą A4. Wszystkie opłacone przez SkyCash przejazdy pojazdami osobowymi zostaną zliczone, a zwrot otrzymasz na kartę, którą został opłacony pierwszy, jedenasty i dwudziesty pierwszy przejazd. 

Promocja obejmuje wszystkich użytkowników, którzy od 24 lipca 2020 r. aktywują usługę Autostrady dla A4 w aplikacji SkyCash. Na użytkowników SkyCash czekają też niższe stawki opłat za przejazd autostradą. Wybierając płatność automatyczną SkyCash, kierowcy zapłacą na każdym z dwóch placów poboru o 3 zł mniej poruszając się pojazdem 1, 2 i 3 kategorii pojazdu, a w przypadku pojazdów kategorii 4 i 5 to aż 5 zł różnicy. Stawki te obowiązują do 30 września 2020 r.

Zobacz także: Zbieraj pieczątki za przejazdy autostradą i odbieraj nagrody!

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w promocji, zacznij od aktywacji usługi Autostrady.

  • Na ekranie głównym aplikacji wybierz kafelek Autostrady.
  • Dodaj pojazd, którym chcesz poruszać się po wybranej autostradzie – możesz aktywować pojazd, który jest już dodany w usłudze mobiParking lub wprowadzić dane innego auta – w tym miejscu, wystarczy, że podasz takie dane, jak numer rejestracyjny i kategoria pojazdu,
  • Wybierz  źródło płatności. Usługa zostanie aktywowana po zaakceptowaniu regulaminu, o czym zostaniesz poinformowany e-mailowo.
  • Aby aktywować promocję „Co 10. przejazd gratis” kliknij w baner na ekranie głównym aplikacji. 

Jak to działa?

Od tego momentu, wszystko dzieje się automatycznie. Przejeżdżając przez autostradę, nie musisz nawet mieć przy sobie telefonu. Jedyne o czym musisz pamiętać, to wjazd do specjalnych bramek przeznaczonych wyłącznie dla płatności automatycznych, czyli za pomocą systemu videotollingu. Specjalne bramki na autostradzie A4 Katowice – Kraków oznaczone są symbolem kamery na żółtym tle. Po podjechaniu do bramek, system rozpozna numer rejestracyjny Twojego pojazdu i podniesie szlaban umożliwiając przejazd. Płatność za odcinek autostrady zostanie naliczona automatycznie w aplikacji SkyCash i pobrana ze wskazanej przez Ciebie karty. 

Aby skorzystać z promocji, usługa powinna być aktywna tylko w aplikacji SkyCash. Upewnij się, że nie korzystasz z innych aplikacji do automatycznej płatności za przejazdy płatnymi odcinkami autostrad.

Kiedy obowiązuje promocja?

Promocja obowiązuje od 24 lipca do 30 września 2020 r. lub do wyczerpania zniżek.

Sprawdź szczegóły w regulaminie promocji.

źródło: SkyCash