Happy Fridays: paczka 5 GB dla klientów T-Mobile

W ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays klienci T-Mobile otrzymają pakiet bezpłatnych 5 GB, który można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od 24 do 26 lipca.

Happy Fridays (24-26 lipca 2020 r.): 5 GB dla klientów T-Mobile

Internet mobilny, choć bardzo przydatny w czasie pracy i wieczornych seansów filmowych, bywa również niezastąpiony w trakcie wakacji. Nawet jeśli nie wiążą się one z wyjazdem, to dobra okazja, by udać się w mniej uczęszczane, malownicze miejsca w okolicy – a w tej sytuacji mapy czy możliwość wyszukania lokalnych atrakcji stanowią ogromne udogodnienie. Z tego względu T-Mobile przygotował kolejną już paczkę 5 GB dla swoich klientów, aby mogli oni swobodnie korzystać z internetu zarówno w domu, jak i poza nim.

Szczegóły bonusu

Paczka dostępna w ramach akcji przeznaczona jest dla klientów indywidualnych operatora, czyli użytkowników ofert MIX, na kartę oraz posiadających abonament. Czeka ona na zainteresowanych w aplikacji „Mój T-Mobile” do końca weekendu – od piątku 24 lipca do niedzieli 26 lipca 2020 roku. Aktywacja dodatkowych gigabajtów jest bardzo prosta – w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu klient otrzyma potwierdzenie przyznania prezentu.

Osoby zainteresowane bonusem mogą odebrać go na dwa sposoby:

  • w aplikacji Mój T-Mobile lub
  • poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści HF na numer 80800.

Użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą korzystać z dodatkowych 5 GB przez cały tydzień, z kolei abonenci – do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego.

źródło: T-Mobile Polska