Wystartował program „Allegro Polecam”!

Allegro Polecam to nowy program afiliacyjny dla tych, którzy lubią dzielić się świetnymi ofertami – teraz dostaną nagrody pieniężne za polecanie.

Program afiliacyjny Allegro Polecam!

Uczestnicy programu  mogą budować swoją pozycję ekspercką dzięki rekomendowaniu interesujących produktów znajomym i społecznościom.  Korzystanie z rekomendacji i opieranie się na wiedzy bardziej doświadczonych znajomych przy zakupach będą świetnymi źródłami inspiracji i satysfakcji – dodatkowo można na tym zarabiać! Rekomendacje ofert mogą być publikowane w sieciach społecznościowych, a także na forach i grupach dyskusyjnych.

Zobacz także: Allegro Pay wystartuje 31 lipca 2020 r.

Z programu skorzystają również sprzedawcy oferujący polecane produkty. Ich oferty dotrą do większej liczby klientów zainteresowanych konkretnym produktem z danej kategorii, co zwiększa prawdopodobieństwo sprzedaży.

Uczestnictwo w akcji jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie programu polecam.allegro.pl, a następnie kliknąć przycisk „Udostępnij” w danej ofercie, aby utworzyć indywidualny link i umieścić go w swoich kanałach.

Jak działa program Allegro Polecam?

udostępniaj oferty

jednym kliknięciem generujesz link, którym chcesz się podzielić

elastyczność

sam wybierasz linki, którymi chcesz się podzielić i sposób ich udostępnienia

nagrody

wystarczy, że ktokolwiek dokona zakupu takiej oferty z Twojego linku, wtedy pieniądze trafiają do Ciebie

Gdy ktoś kupi produkt, korzystając z linku polecającego, osoba polecająca otrzyma nagrodę pieniężną od Allegro (20% prowizji zapłaconej Allegro przez sprzedawcę). Będzie tak również w przypadku, gdy ktoś zdecyduje się na zakup innego produktu z tej samej kategorii. Link pozostaje ważny tak długo, jak oferta jest aktywna, ale aby otrzymać nagrodę, między kliknięciem linku a dokonaniem zakupu mogą upłynąć maksymalnie 24 godziny.

źródło: Allegro