1000 bezpłatnych SMS-ów w T-Mobile na kartę

T-Mobile udostępniło dla swoich klientów korzystających z oferty MIX i na kartę 1000 bezpłatnych SMS-ów z okazji Światowego Dnia Emoji.

T-Mobile udostępnia 1000 bezpłatnych SMS-ów z okazji Światowego Dnia Emoji

Emoji pomagają niejednokrotnie w szybki sposób wyrazić uczucia, jakie w danej chwili, w konkretnej konwersacji chcemy przekazać. T-Mobile doskonale wie, że możliwość dzielenia się emocjami jest niezwykle ważna, bo przecież life is for sharing, dlatego z okazji Światowego Dnia Emoji, udostępnia swoim klientom aż 1000 bezpłatnych SMS-ów! Promocja będzie aktywna przez trzy dni – od 17 do 19 lipca do końca dnia.

Najnowsza promocja T Mobile to kolejna odsłona cyklicznej akcji skierowanej do użytkowników usług na kartę i MIX, w której do klientów trafiają darmowe prezenty bez konieczności spełnienia żadnych dodatkowych warunków.

Tym razem, z okazji Światowego Dnia Emoji, magentowy operator udostępnia użytkownikom gigantyczny pakiet – 1000 bezpłatnych SMS-ów do wykorzystania do wszystkich sieci w kraju przez trzy dni, dzięki czemu będą mogli bez ograniczeń dzielić się wszystkimi emocjami z bliskimi osobami. Bonus można aktywować od piątku 17 lipca do niedzieli 19 lipca do końca dnia. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko raz.

Aktywacja bonusu jest prosta i nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych kryteriów – wystarczy jedynie wysłać SMS o treści: „TAK” na numer:

  • 80401 – użytkownicy T-Mobile na kartę,
  • 80404 – abonenci MIX.

Więcej informacji o ofercie specjalnej dla klientów T Mobile na kartę i MIX znajdziesz na stronie operatora.

źródło: T-Mobile Polska