OnePlus Buds zadebiutują 21 lipca

Słuchawki douszne OnePlus Buds zostaną wprowadzone na rynek wraz z OnePlus Nord 5G podczas „pierwszego na świecie wydarzenia AR”.

OnePlus Buds (bezprzewodowe słuchawki douszne)

Pierwsza na świecie premiera smartfona w AR nastąpi już wkrótce, ale wydaje się, że wiemy już wszystko o smartfonie OnePlus Nord z obsługą 5G. To dość niekonwencjonalna strategia budowania buzzu przez OnePlus, ale wierzcie lub nie, jest jedna wielka rzecz, która ma ujrzeć światło dzienne 21 lipca 2020 roku, która wciąż jest wielkim znakiem zapytania. Mówimy o dawno spóźnionych pierwszych prawdziwych bezprzewodowych słuchawkach tej marki o nazwie OnePlus Buds.

Nie mamy pojęcia, co się stało z nazwą OnePlus Pods, która wydawała się niemal pewną komercyjną nazwą jeszcze w zeszłym miesiącu. Wygląda na to, że firma ostatecznie zdecydowała się pójść za nazwą marketingową, która pojawiała się początkowo w nieoficjalnych doniesieniach.

Oznacza to, że OnePlus nie planuje odważnie porównywac sie ze słuchawkami Apple’a AirPods, zamiast tego przyjmuje bardziej przewidywalną i konwencjonalną nazwę dla swoich „pierwszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek”, które prawdopodobnie będą porównywane z Samsung Galaxy Buds.

Oczywiście, istnieje nadzieja, że ​​w dużej mierze tajemnicze OnePlus Buds będą wycenione niżej niż oryginalne Galaxy Buds, chociaż włączenie najnowocześniejszych funkcji, takich jak aktywna redukcja szumów, zasadniczo uniemożliwiłoby taką rzecz. Niestety, nie ma absolutnie żadnych informacji na temat tego, czy tak się stanie, ciężko też o jakiekolwiek przecieki dotyczące specyfikacji tego akcesorium.

Obecnie wiemy tylko, że słuchawki OnePlus Buds zostaną oficjalnie zaprezentowane wraz ze smartfonem OnePlus Nord 5G we wtorek 21 lipca 2020 roku, co potwierdziła już sama firma na swoim profilu na Twitterze.

Więcej szczegółów dowiemy się po wydarzeniu, już za tydzień.

źródło: OnePlus