Aplikacja Radio Nowy Świat dostępna na Androida i iOS-a

Aplikacja mobilna „Radio Nowy Świat” umożliwiająca słuchanienowo powstałego radia internetowego, pojawiła się właśnie do pobrania w sklepach App Store i Google Play.

Oficjalna aplikacja mobilna Radia Nowy Świat (tablet)

Wczoraj wystartowało nowe radio internetowe Radio Nowy Świat, które można odbierać w wybranych aplikacjach mobilnych i serwisach internetowych agregujących online’owe stacje radiowe. Dzisiaj w sklepach z aplikacjami mobilnymi App Store i Google Play pojawiła się oficjalna aplikacja mobilna Radio Nowy Świat, którą można pobrać na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Aplikację stworzyło The House Of Code LTD.

Apka jest bardzo prosta i nawiązuje stylistyką do czerwono-czarnej kolorystyki rozgłośni. Po uruchomieniu pojawia się od razu player i wystarczy wcisnąć przycisk play, aby słuchać nadawanych na żywo audycji. Oczywiście, aby odbierać radio należy być podłączonym do internetu.

Aplikacja Radio Nowy Świat działa także w tle, nawet jeśli z niej wyjdziemy lub zablokujemy ekran. Dodatkowo można udostępniać stream na Apple TV, lub dowolne urządzenie obsługujące AirPlay i AirPlay 2, na urządzeniu Chromecast oraz w aucie dzięki CarPlay.

Na ekranie smartfona zawsze widzimy aktualnie grany utwór, dzięki czemu od razu poznasz tytuł i artystę wykonywanej piosenki. Radio nadawane jest całą dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Oficjalna aplikacja mobilna Radia Nowy Świat (zrzut ekranu)

Pobierz bezpłatnie oficjalną aplikację Radia Nowy Świat na smartfony i tablety z systemami iOS i Android. Usłysz, czego słucha Polska – od najbardziej znanych utworów muzycznych po niszowych artystów.

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Radio Nowy Świat