Darmowy dostęp do Amazon Prime Video na 30 dni od T-Mobile

Operator T-Mobile uruchamia od 9 lipca wspólną promocję z Amazon Prime Video dla swoich obecnych i nowych klientów oferując im bezpłatny dostęp do tej platformy streamingowej na 30 dni.

Dostęp do Amazon Prime Video na 30 dni od T-Mobile

W ramach najnowszej promocji T-Mobile użytkownicy otrzymają bezpłatny dostęp do jednej z najbardziej popularnych platform streamingowych – Amazon Prime Video. Podczas wakacyjnej przerwy klienci operatora będą mogli zapoznać się różnorodnymi nowościami, w tym produkcjami oryginalnymi Amazona, takimi jak np. „The Grand Tour Presents: Seamen” z Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem i Jamesem May’em, thrillerem psychologicznym „Homecoming”, serialem science-fiction „Star Trek: Picard”, komediowym „Upload”, czy 8-odcinkowym, opartym na powieści, serialem obyczajowym „Little Fires Everywhere”. Serialoholicy odnajdą tam również wiele znanych już produkcji, m.in: „Modern Love”, „The Boys”, „Tom Clancy’s Jack Ryan”, czy „Wspaniałą Panią Maisel”.

Oferta T-Mobile skierowana jest do obecnych i nowych klientów indywidualnych, którzy posiadają abonament komórkowy z taryfą T, internet mobilny z taryfą T-DATA lub internet domowy. Promocję można aktywować od 9 lipca na trzy sposoby: w aplikacji „Mój T-Mobile”, w serwisie mobilnym MiBOA lub na infolinii z pomocą konsultanta. 

Elastyczny dostęp

Promocyjny, bezpłatny dostęp do Amazon Prime Video trwa 30 dni. Jeśli przed upływem tego okresu klient sam zrezygnuje z usługi (w taki sam sposób, w jaki aktywował usługę), nie poniesie żadnej opłaty. Po upływie 30 dni usługa automatycznie przedłuży się na kolejne 30 dni, a jej koszt będzie wynosił 26 zł miesięcznie. Klient może jednak wyłączyć usługę w dowolnym momencie – wówczas opłata przestanie być naliczana od następnego okresu rozliczeniowego. Szczegółowy regulamin oferty promocyjnej z Amazon Prime Video na 30 dni od T-Mobile jest dostępny na stronie stronie operatora.

Dekoder MagentaRozrywka Box

Aby klienci mogli jak najlepiej korzystać z dostępu do platformy streamingowej Amazon Prime Video oraz cieszyć się wciągającymi programami i serialami, T-Mobile oferuje im także dekoder oparty na platformie Android TV. Pozwala on na zintegrowanie w jednym miejscu najpopularniejszych aplikacji, dzięki czemu stanie się domowym centrum rozrywki. Ponadto, MagentaRozrywka Box umożliwia dostęp do 28 programów naziemnej telewizji cyfrowej za pośrednictwem anteny DVB-T. Co więcej, dzięki wbudowanej funkcji Chromecast dekoder umożliwia wyświetlanie filmów i zdjęć na ekranie telewizora.

Dekoder MagentaRozrywka Box

Więcej informacji o ofercie z dekoderem można znaleźć na tej stronie operatora.

źródło: T-Mobile Polska