Dodawaj tekst do zdjęć i grafik w apce „Over”

Jak często, przeglądając profile społecznościowe Twoich byłych znajomych ze szkoły, zastanawiasz się, jak udało im się stworzyć tak profesjonalnie wyglądające plakaty bez żadnej wiedzy o projektowaniu? Rozwiewamy tajemnicę — prawdopodobnie miało to coś wspólnego z aplikacją Over.

Aplikacja mobilna: Over: Add Text to Photos & Graphic Design Maker

Przygodę z Over zacznij od zakładki „Learn” („Nauka”). Wybierz najbardziej interesująco wyglądający projekt lub zadanie — przykładowo motywujące motto na imponującym tle, lub stworzenie iluzji głębi za pomocą wielowarstwowych obrazów. Każdy moduł nauczy Cię, jak osiągnąć konkretny efekt wizualny, a kolejne zadania przyniosą coraz to wyższy poziom trudności — od początkujących, przez profesjonalne, aż po mistrzostwo w sztuce. W miarę jak będziesz wykonywać ćwiczenia zadane przez aplikację, przychodzić Ci będzie do głowy coraz więcej własnych pomysłów i inspiracji.

Kolejną zakładką do sprawdzenia są „Templates” („Szablony”). Poświęć trochę czasu na zrozumienie, jak kolejne warstwy składają się na piękną pocztówkę i w jaki sposób są one zorganizowane i obrobione. Dla wygody, wszystkie szablony przypisane są do wielu dostępnych kategorii, więc znalezienie doskonałej podstawy dla Twojego nowego projektu będzie dziecinnie łatwe.

Zaproszenie na ślub? Albo na imprezę? Ogłoszenie o promocji w Twoim sklepie online? Wybierz jeden z szablonów i zacznij się bawić — wpisz własny tekst, podmień tło, a może dodaj stosowniejszą czcionkę. Proste, prawda?

Teraz możesz już w pełni popuścić wodze fantazji. Stuknij w środkowy przycisk i jazda! Niech Cię nie odstraszy puste tło (dostępne w wielu proporcjach dostosowanych do Twoich ulubionych kanałów społecznościowych) — to znak, że przed Tobą rozpościera się świat nieskończonych możliwości! Setki teł, czcionek, ikon, elementów graficznych — wszystkie z nich mogą zostać dostosowane do Twoich potrzeb za pomocą narzędzi dostępnych w aplikacji. Tu możesz urzeczywistnić swoje najbardziej szalone projekty.

Bycie użytkownikiem Over to jak członkostwo w ekskluzywnym klubie i dostęp do tajemnicy, jak tworzyć profesjonalnie wyglądające grafiki bez użycia profesjonalnego oprogramowania. Nie zwlekaj, stwórz swoje arcydzieło i pozwól innym zgadywać, jak Ci się to udało.

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska