Kolejna przygoda Spongeboba w Patty Pursuit

Jest żółty, ma ciało pełne dziur i pędzi jak szalony po odmętach oceanu! W „SpongeBob: Patty Pursuit” – nowej grze z Apple Arcade – supergwiazda Bikini Dolnego skacze, odbija się i ślizga oraz wykonuje kopnięcia w powietrzu.

SpongeBob: Patty Pursuit — Apple Arcade

Jakie ma zadanie? Odzyskać przepis na kraboburgery skradziony przez złego Planktona! W ramach tej klasycznej historii Patty Pursuit prezentuje typowy dla serialu humor z uwzględnieniem wszystkich jego składników. Redaktorom App Store’a udało się porozmawiać z użyczającym SpongeBobowi głosu Tomem Kennym, który zdradził, co sprawia, że gra jest tak… absorbująca. SpongeBob: Patty Pursuit to tytuł nastawiony na akcję, więc pełno tu zachęcających okrzyków: Łuuu!Ojejku! czy Dajemy czadu! Nawet w tych krótkich wypowiedziach trzeba oddać prawdziwy entuzjazm.

Podczas rozgrywki SpongeBob naprawdę ożywa na ekranie.

Nie chcieliśmy po prostu wycinać dźwięków z różnych odcinków i użyć ich w grze. Pracowałem z wieloma innymi studiami, które po prostu wykorzystywały mieszankę kwestii wypowiedzianych przez postać w serialu, jednak gracze zauważają takie rzeczy. Chcemy, żeby wszyscy poczuli, że SpongeBob i Patryk kręcą się po okolicy.

Kuzyni Planktona wyglądają groźnie, ale zawsze możesz śmignąć im sprzed nosa!

Jaki jest Twój sposób na przekazanie charakteru SpongeBoba?

Każde nagranie wypowiedzi SpongeBoba wygląda inaczej i ma inny rytm. Nie możemy brzmieć sennie. Muszę mieć mnóstwo energii — tak jak SpongeBob! Wprowadzanie się w ten stan to świetna zabawa.

Jesteś jedynym aktorem udzielającym głosu SpongeBobowi już od dwóch dekad, prawda? 

Zgadza się. Właściwie ten sam zespół aktorów pracuje nad każdą grą, reklamą czy zabawką. Czyli zupełnie inaczej niż w przypadku Jamesa Bonda, którego grało już siedem różnych osób.

Heroiczne walki z bossami porządnie przetestują Twój refleks, ale SpongeBob się nie poddaje — i Ty też nie!

Po kilku latach większość seriali umiera śmiercią naturalną. Jak SpongeBobowi Kanciastoportemu udaje się nadal utrzymywać świetną oglądalność?

SpongeBob jest jak ciepłe, przyjemne uczucie towarzyszące przyrządzeniu dania, które gotowała dla mnie mama. Animowane postacie uwielbiane w dzieciństwie wywołują emocje, które wracają do nas przez całe życie.

Grę SpongeBob: Patty Pursuit oraz ponad 100 innych wspaniałych tytułów znajdziesz w Apple Arcade. Otwórz kartę Arcade i sprawdź, jakie gry są dostępne.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: Apple Arcade | Nickelodean