Zobacz zwiastun „The King’s Man” Matthew Vaughna

Wysokobudżetowy prequel serii szpiegowskiej „The King’s Man” wreszcie pojawi się w kinach 18 września 2020 roku – obejrzyj zwiastun filmu.

The King's Man (film 2020)

Po tym, jak premiera filmu była przekładana od listopada 2019 roku do lutego 2020 roku, prequel serii „Kingsman” w reżyserii Matthew Vaughna pt. The King’s Man wreszcie trafi do kin (trzymam kciuki) tej jesieni 18 września 2020 roku. Teraz możemy obejrzeć kolejny zwiastun film szpiegowsko-przygodowego od 20th Century Studios , który został wydany w minioną niedzielę. Tym razem twórcy dają nam porcję efektownych scen z Ralpha Fiennesa, które możesz obejrzec poniżej.

Film został nakręcony naa podstawie serii komiksów The Secret Service Marka Millara i Dave’a Gibbonsa. The King’s Man wnika jednak głębiej w genezę mitu szpiegowskiego kolektywu znanego jako Kingsman. Akcja filmu rozgrywa się podczas II wojny światowej i przedstawia zbiór najgorszych tyranów i przestępczych mózgów w historii, którzy zbierają się, aby spiskować w czasie wojny – jeden człowiek ma powstrzymać złe charaktery, ale ma strasznie mało czasu.

Tym razem Ralph Fiennes i Harris Dickinson (ostatnio widziani w Maleficent: Mistress of Evil) wcielają się w role wcześniej odtwarzane przez Colina Firtha i Tarona Egertona, przejmując funkcję starszego Kingsmana i jego najnowszego rekruta.

The King’s Man to trzeci film z serii Matthew Vaughna, po Kingsman: The Secret Service z 2014 roku i Kingsman: The Golden Circle z 2017 roku. Reszta obsady filmu to Rhys Ifans, Gemma Arterton, Matthew Goode, Tom Hollander, Daniel Brühl, Djimon Hounsou i Charles Dance. Vaughn jest współautorem scenariusza wraz z Karlem Gajdusekiem, który był prekursorem pierwszego sezonu Stranger Things.

Obejrzyj zwiastun filmu:

Vaughn powiedział, że chce dalej zagłębiać się we wszechświat „Kingsmana”. Inne filmy Vaughna to Layer Cake, Stardust, Kick-Ass i X-Men: First Class.

źródło: Indie Wire