Netflix proponuje widzom pominąć uprzedzenia

W swoim najnowszym klipie, największy serwis streamingowy na świecie Netflix przypomina swoim widzom, aby pominęli uprzedzenia.

„Pomiń uprzedzenia” (Netflix 2020)

Miesiąc Dumy niedługo się zakończy, ale nie oznacza to, że możemy zapomnieć o szacunku i równości dla wszystkich ludzi. Serwis Netflix opublikował wczoraj wideo, w którym wykorzystał urywki swoich filmów i seriali, które poruszają tematykę równości, LGBTQ+, miłości i szacunku do drugiego człowieka. Jednocześnie gigant proponuje w swoim najnowszym wideo Pomiń uprzedzenia | Pride ? , abyśmy podobnie jak możemy pomijać czołówki seriali, pominęli swoje wszelkie uprzedzenia i mieli zawsze otwarte umysły.

W klipie wykorzystano fragmenty z takich seriali jak Atypowy, Sex Education, Opowieści z San Francisco, Już nie żyjesz, Grace i Frankie, Orange Is The New Black, Unbreakable Kimmy Schmidt, To nie jest OK, Special.

Przyłączam się do apelu Netfliksa i polecam obejrzenie poniższego klipu. Kochajcie wszystko co dobre, przeciwstawiajcie się nienawiści i ksenofobii, nie dawajcie przyzwolenia na nierówne traktowanie innych bez względu na to jakiej są narodowości, rasy, wyznania czy orientacji seksualnej!

Pomiń uprzedzenia! ✌️???⛪️???❤️?️‍?

https://youtu.be/nOVaSGn-R1E

źródło: Netflix Polska