Na wybory możesz pojechać hulajnogą za darmo!

Firma Lime zachęca do udziału w wyborach prezydenckich 2020 i umożliwia darmowy dojazd do urn wyborczych.

Lime - promocyjny dojazd do lokali wyborczych w dniu wyborów prezydenckich (28 czerwca 2020 r.)

Lime stanowi integralną część miast europejskich i promuje odpowiedzialną postawę wśród ich mieszkańców. Dlatego też w najbliższą niedzielę 28 czerwca 2020 roku firma zaoferuje wyborcom możliwość odbycia nieodpłatnego przejazdu hulajnogą Lime, dostępnego po wpisaniu kodu promocyjnego. Dowiedz się jak skorzystać z szybszego transportu i nie zapomnij dowodu, własnego długopisu, rękawiczek i maseczki, a jeśli głosujesz poza miejscem zameldowania, pamiętaj o zaświadczeniu do głosowania!

Firma zachęca do odwiedzenia lokali wyborczych w trakcie wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, z tej okazji udostępnia wszystkim mieszkańcom Warszawy, Wrocławia, Krakowa i Poznania promocyjny kod uprawniający ich do odbycia darmowego przejazdu do 10 złotych (14 minut).

Aby skorzystać z promocji należy wpisać w aplikacji w sekcji Portfel kod promocyjny: LIMENAWYBORY, który będzie ważny w dniu 28 czerwca od 7:00 do 21:00, czyli w godzinach otwarcia lokali wyborczych.

Sposób użytkowania przestrzeni miejskiej powinien uwzględniać kwestie bezpieczeństwa oraz zasady odpowiedzialnego wykorzystania hulajnóg. Poruszając się urządzeniami Lime w dniu wyborów należy pamiętać o dostosowaniu prędkości do aktualnych warunków atmosferycznych oraz stanu infrastruktury, a także zwrócić szczególną uwagę na pozostałych użytkowników dróg i chodników. Dodatkowo ważne jest, aby hulajnogi zostały zaparkowane w prawidłowy sposób, nie blokując chodników, przejść dla pieszych, dojścia na przystanki czy stojaków na rowery.

źródło: Lime