„Opowieść podręcznej” wraca z 4. sezonem już w 2021 roku

Obejrzyj waleczny zwiastun czwartego sezonu „Opowieści podręcznej” – premiera serialu zaplanowana jest na 2021 rok.

Opowieść podręcznej 4 (The Handmaid's Tale 4)

Półtoraminutowy zwiastun serialu „Opowieść podręcznej” (The Handmaid’s Tale) zawiera fragmenty z poprzedniego sezonu, kiedy główna bohaterka, była służąca June Osborne poprowadziła bunt, aby uratować dzieci z Gilead. „Opowieści podręcznej” wydaje się zbliżać do ognistego i pełnego akcji czwartego sezonu. Hulu wydało pierwszy zwiastun, który możesz obejrzeć poniżej. Niestety fani będą musieli jeszcze trochę poczekać, aby dowiedzieć się, co się stało z June (Elisabeth Moss), ponieważ 4. sezon ma zadebiutować dopiero w 2021 roku.

W 3. sezonie była podręczna June Osborne poprowadziła bunt, aby uratować dzieci z Gilead. Ale nie jest do końca zadowolona ze swojej akcji i planuje zdemontować całą strukturę rządową Gilead i raz na zawsze zmienić ten chory kraj.

Na podstawie, krótkich kadrów z komentantami kraju czy ciotką Lydią, można przypuszczać, że nowy sezon będzie przepełniony znacznie bardziej n dynamiczną akcją niż poprzednie – w zwiastunie aż kipi od ognia, gniewu i rewolucji. Jak mówi ciotka Lydia, June jest „nie do pokonania”, więc może wreszcie doprowadzi do szczęśliwego zakończenia? Ale , jak nauczyły nas poprzednie serie, niczego sobie nie obiecujcie.

W porównaniu z poprzednimi sezonami, które liczyły po 13 odcinków, czwarty sezon powróci do 10-odcinkowej struktury, podobnie jak w pierwszym sezonie. Powinno to też wyeliminować dłużyzny i sprawić, że akcja będzie posuwać się znacznie szybciej.

Opowieść podręcznej (The Handmaid’s Tale) zdobyła w zeszłym roku trzy nagrody Primetime Emmy, w tym za gościnną rolę Whitforda i aktorki Cherry Jones. Zarówno Elisabeth Moss, jak i Ann Dowd zdobyły statuetki za swoje role w 2017 roku.

Czwarty sezon zadebiutuje na Hulu w 2021 roku.

źródło: IndieWire