Ta aplikacja generuje muzykę pomagającą w koncentracji

Aplikacja mobilna „Mubert: AI Music Streaming” generuje dźwięki na każdą okazję – ta muzyka pomoże Ci się skoncentrować na codziennych zadaniach.

Mubert: AI Music Streaming

Jeśli muzyka w tle podnosi Twoją wydajność i motywację, z pewnością zaprzyjaźnisz się z Mubert: AI Music Streaming. Twórcy aplikacji rozumieją, jak trudno znaleźć odpowiednią oprawę dźwiękową dla konkretnych czynności, takich jak praca wymagająca głębokiej koncentracji czy codzienne obowiązki domowe. Ważne jest przede wszystkim, by muzyka nie odwracała Twojej uwagi od bieżących zadań i nie sprawiała, że będziesz się rwać do tańca.

Mubert wygeneruje dla Ciebie dźwięki sprzyjające optymalnej koncentracji lub kreatywności.

Elegancki interfejs aplikacji składa się z dwóch ekranów: jeden zawiera listę czynności, a drugi zestawienie gatunków. Zacznij od określenia zadania, którym chcesz się zająć, a następnie wybierz rodzaj muzyki spośród różnorodnych kategorii, takich jak house, muzyka elektroniczna czy chillout.

Może Cię zainteresować również:

Funkcją, która naprawdę wyróżnia Mubert na tle konkurencji, jest system generowania muzyki. Aplikacja korzysta z algorytmu opartego na SI, by tworzyć niekończącą się ścieżkę dźwiękową, która nieustannie zmienia się i ewoluuje. W przeciwieństwie do zwykłych utworów, które rozpraszają słuchacza tekstem lub zmianami tempa, muzyka generowana przez Mubert nie przykuwa uwagi, dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na pracy.

Odkryj radość podświadomego doświadczania muzyki, której jedynym celem jest podniesienie Twojej produktywności. Wypróbuj Mubert i przekonaj się, jak wiele mogą zmienić odpowiednio dobrane dźwięki.

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska