Rabat przy płatnościach BLIK, podczas rezerwacji na Restaurant Week

Tegoroczny Festiwal Restaurant Week odbywa się między 17 czerwca a 5 lipca – możesz otrzymać 10 zł zniżki przy opłaceniu rezerwacji BLIKIEM.

BLIK partnerem Restaurant Week – klienci otrzymają rabat przy rezerwacjach

Restaurant Week wpisał się już na stałe do kalendarza kulinarnych wydarzeń. W tym roku rusza tuż po uruchomieniu na nowo restauracji, po zamknięciu związanym z epidemią. To nie tylko szansa odwiedzenie nowych ciekawych restauracji, ale też wsparcie branży gastronomicznej, która znalazła się w trudnej sytuacji w czasie kiedy lokale nie mogły przyjmować klientów. 

Zależy nam na wspieraniu polskiej gastronomii, dlatego zostaliśmy partnerem Restaurant Week i przygotowaliśmy dla naszych użytkowników specjalną promocję. Każdy kto opłaci swoją rezerwację BLIKIEM otrzyma 10 zł zniżki. To także kolejny sposób na popularyzowanie płatności BLIKIEM w ecommerce, kolejni użytkownicy mogą przekonać się że to szybkie, łatwe i bezpiecznie – mówi Krzysztof Ziewiec dyrektor Departamentu Marketingu i PR Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK.

Festiwal odbywa się pod hasłem #WiwatGoście, stanowi bowiem formę podziękowania za wsparcie restauracji w okresie zamknięcia oraz za tak liczny powrót do restauracji.

Chcemy wyrazić wdzięczność wobec Gości za to, że tak licznie wracają do ukochanych restauracji, wspierają je i pomagali im na różne sposoby przetrwać ten najtrudniejszy czas. Dlatego razem z najlepszymi restauracjami w kraju oraz Polskim Standardem Płatności nie wahamy się powiedzieć: Wiwat Goście! – mówią Paweł Światczyński i Maciej Żakowski, organizatorzy Restaurant Week.

BLIK jest coraz popularniejszym sposobem płatności w Polsce, szczególnie w transakcjach ecommerce. W pierwszych trzech miesiącach 2020 roku Polacy skorzystali z BLIKA blisko 78 milionów razy, z czego 57,5 miliona stanowiły transakcje w internecie. Według danych Narodowego Banku Polskiego za ostatni kwartał 2019 roku BLIK w sieci jest już blisko dwukrotnie chętniej wykorzystywany niż karty płatnicze, a z kwartału na kwartał ta różnica się powiększa. 

Jak skorzystać z rabatu? Wystarczy zrobić rezerwację przez stronę Festiwalu (www. restaurantweek.pl) i opłacić ją BLIKIEM. Zniżka jest stała, niezależnie od tego na ile osób będzie rezerwacja – wynosi 10 zł i nalicza się automatycznie po wyborze BLIKA jako metody płatności. 

źródło: Polski Standard Płatności