Nowa gra „Crash Bandicoot 4: It’s About Time” – w samą porę!

Kolejny tytuł serii „Crash Bandicoot 4: It’s About Time” może być blisko – pojawił się na tajwańskiej liście klasyfikacji wiekowej – wiemy, jak będzie wyglądała okładka na PS4 i Xboxa.

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Miłośnicy przemiłego jamraja Crasha Bandicoota już mogą zacierać ręce, bowiem już niedługo może pojawić się kolejny tytuł z serii – Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Jak zauważa serwis Gematsu, Crash Bandicoot 4: It’s About Time jest wymieniony na stronie internetowej zarówno dla PlayStation 4, jak i Xbox One (w każdym razie obie pozycje były dostępne w momencie publikacji tego artykułu). Dla obu wersji dostępne są także okładki pudełek, które potwierdzają, że gra została opracowana przez Toys for Bob, twórcę Spyro Reignited Trilogy.

Opis gry „Crash Bandicoot 4: It’s About Time”:

Crash odpoczywa i eksploruje swoją wyspę w 1998 roku, kiedy to znajduje tajemniczą maskę ukrytą w jaskini Lani-Loli. Maska jest jedną z Quantum Masks i najwyraźniej zna Aku-Aku, przyjaciela maski Crasha! Wraz z powracającą Quantum Mask i pojawiająac się w pobliżu naszych bohaterów Quantum Rift  postanawiają odważnie przejść do różnych czasów i wymiarów.

Wydawca Activision musi jeszcze ogłosić tytuł, choć informacja wyciekła w świat! Póki co nie ma wzmianki o wersji na PC lub wersji na Nintendo Switch. Analityk gier wideo Daniel Ahmad napisał na Twitterze, że Crash Bandicoot 4: It’s About Time zostanie oficjalnie ogłoszony w poniedziałek 22 czerwca 2020 roku – zapowiada także, że nie będzie wersji na konsolę Switch.

Nic dziwnego, że pojawia się nowy tytuł Crash Bandicoot, biorąc pod uwagę, że wydane w minionych latach zremasterowane gry od Activision „Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” (2017) oraz „Crash Team Racing: Nitro-Fueled” (2019) przyniosły firmie spore zyski!.

Okładki gry Crash Bandicoot 4: It's About Time  na PS4 i Xboxa (czerwiec 2020)

Wkrótce możemy spodziewać się więcej informacji o Crash Bandicoot 4, zobaczymy pewnie także zwiastun samej gry!