Rób zrzuty ekranu z Apple Watcha w aplikacji „Watchshot”

Dzięki aplikacji mobilnej „Watchshot Screenshots” stworzysz niestandardowe zrzuty ekranu z Apple Watcha dodając kopertę i wyjątkowe paski.

Watchshot Screenshots - aplikacja mobilna do zrzutów ekranu z Apple Watcha

Jeśli z jakiegoś powodu kiedykolwiek potrzebowałeś stworzyć niestandardowy zrzut ekranu z kopertą Apple Watcha, to wiesz, że nie jest to najłatwiejsza rzecz do zrobienia na iPhonie lub iPadzie. Dzięki nowej aplikacji Watchshot Screenshots możesz nie tylko łatwo tworzyć wyjątkowo prezentujące się zrzuty ekranu, ale możesz także łączyć je z wieloma modelami zegarków Apple Watch.

W Watchshot nie ma nic skomplikowanego. Po zainstalowaniu i otwarciu aplikacji pojawi się monit o wybranie zrzutu ekranu Apple Watcha z biblioteki zdjęć. Najlepsze jest jednak to, że użytkownicy mogą wybrać dowolną kopertę zegarka Apple Watch, której chcą używać z danym zrzutem ekranu.

Dostępnych jest ponad 30 opcji, w tym modele Apple Watcha z aluminium, stali nierdzewnej i ceramiki w różnych kolorach i z różnymi paskami. Można tam nawet znaleźć nowe paski sportowe 2020 Pride Edition.

Po przygotowaniu niestandardowego zrzutu ekranu Watchshot umożliwia zapisanie go w aplikacji Zdjęcia lub udostępnienie go innym aplikacjom. Jest to szczególnie przydatne do tworzenia promocyjnych zdjęć aplikacji, ilustrowania artykułów lub po prostu wypróbowania ulubionej tarczy zegarka za pomocą różnych pasków Apple Watcha.

Jedynym minusem jest to, że nie ma opcji zapisywania zrzutów ekranu z przezroczystym tłem, co sprawia, że ​​w niektórych przypadkach są one bezużyteczne. Mimo to aplikacja jest nadal warta wypróbowania, ze względu na łatwość obsługi i dostępne opcje.

Watchshot jest dostępny za darmo w App Storze i wymaga urządzenia z systemem iOS 13 lub nowszym.

Pobierz aplikację w sklepie App Store