„It Takes Two” to platformówka kooperacyjna twórcy „A Way Out”

Nowa gra kooperacyjna zatytułowana „It Takes Two” zadebiutuje już w 2021 roku – zobacz co mówią twórcy o swoim nowym tytule!

„It takes two” - premiera gry w 2021 roku

Wygląda na to, że zespół odpowiedzialny za A Way Out nie skończył z grami kooperacyjnymi. Hazelight i EA zaprezentowali It Takes Two, nową platformówkę przygodową dla dwóch graczy o zupełnie innej mechanice i ustawieniach niż wcześniejszy tytuł o ucieczce z więzienia. Sprawdź, co o tytule mówią twórcy i zobacz pierwsze kadry z ciekawej rozgrywki zależnej od działań obu graczy!

W grze wcielasz się w Rose, młodą dziewczynę, której rodzice planują się rozwieźć – Ty i Twój kumpel kontrolujecie lalki, które tworzy, aby reprezentować matkę i tatę. Josef Fares z Hazelight nie zdradził zbyt wiele jeśli chodzi o samą mechanikę, ale zasugerował, że emocje odegrają tutaj dużą rolę, a Ty możesz nawet „bawić się emocjami” lalek.

It Take Two ma się pojawić sięw 2021 roku na nieokreślone jeszcze platformy. Może nie jest to wyraźne zerwanie z formułą Hazelight, ale jest znacznie czymś więcej niż kontynuacją przełomowego tytułu firmy.

Obejrzyj zapowiedź nowego tytułu:

źródło: EA | Hazelight| Engadget