„Monument” Jagody Szelc od 1 lipca na Netfliksie

Polski film „Monument” z 2019 roku to fascynująca i zarazem przerażająca historia i grupie studentów zamkniętych w hotelowych murach!

Film „Monument” (2019) Jagoda Szelc

Film Monument to hipnotyczna i przerażająca opowieść o grupie studentów hotelarstwa, którzy nad ranem przybywają do tajemniczego hotelu, by odbyć w nim praktyki. Szybko okazuje się, że miejsce nie należy do zwyczajnych. Despotyczna menadżerka pozbawia bohaterów imion i zmusza ich do wykonywania niezrozumiałych czynności. Choć studenci orientują się, że coś jest nie tak, nie wiedzą, że w hotelu czas jest względny, a przestrzeń staje się figurą niemożliwą.

Zadania i czynności jakie muszą wykonywać mocno jednak odbiegają od rutynowych zadań. Owe poczynania skutkują zapuszczeniem psychologicznych mechanizmów, w wyniku których studenci ulegają stopniowemu odczłowieczeniu.

Teraz ten ciekawy obraz psychologiczny będzie można obejrzeć w serwisie Netflix od 1 lipca 2020 roku. To bardzo dobry znak, że Netflix ściąga na swoją platformę także w bardziej ambitne polskie produkcje, które dla bardziej wymagających fanów kina mogą być przeciwwagą dla mnogości miałkich obrazów w serwisie, na przykład tych od Vegi.

Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu „Monument”:

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jagoda Szelc, a za zdjęcia do filmu Przemysław Brynkiewicz.

W filmie w rolach „dziewczyn” wystąpiły: Zuzanna Lit, Anna Biernacik, Paulina Lasota, Karolina Bruchnicka, Anna Bolewska, Weronika Asińska, Anna Bieżyńska, Paulina Walendziak, Magdalena Wieczorek, Marta Wiśniewska.

A w rolach „chłopaków”: Oskar Borkowski, Jakub Zając, Mateusz Czwartosz, Jakub Gola, Adam Gradowski, Dawid Ptak, Patryk Kabała, Adrian Brząkała, Jakub Matwiejczyk, Mateusz Więcławek.

„Monument” od 1 lipca 2020 r. w serwisie Netflix (2019, reż. Jagoda Szelc)

Film Monument będzie dostępny od 1 lipca 2020 roku w serwisie Netflix, pod poniższym linkiem:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska | Film Polski