Weź udział w konkursie Weekendowanie, w którym każdy wygrywa

Wskaż sklep, w którym brakuje Ci usługi InPost Paczka w Weekend i zgarnij nagrody gwarantowane! Kreatywnie uzasadnij swój wybór i graj o nagrodę główną lub wyróżnienie.

Konkurs Weekendowanie InPost – czerwiec 2020

Nowa akcja promocyjna Weekendowanie InPostu prowadzona jest w celu nagrodzenia osób, które wskażą sklepy internetowe bez opcji dostawy w usłudze InPost Paczka w Weekend. Każda osoba, która w czasie trwania Akcji zarejestruje się na stronie internetowej www.weekendowanie.pl i wskaże w zgłoszeniu sklep internetowy, w którym powinna być dostępna opcja „Paczka w Weekend” otrzyma za wskazanie sklepu: kod rabatowy 15% zniżki na produkty marek Allnutrition i SFD Nutrition do wykorzystania w sklepie internetowym sfd.pl/sklep.

Jednocześnie osoba, która w zgłoszeniu prześle uzasadnienie wskazania sklepu weźmie udział w konkursie o jedną z Nagród Jury – jeden z 6 voucherów o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie internetowym sfd.pl/sklep lub Wyróżnienie w postaci jednego z 6 Zestawów InPostu. Kod lub bon zostaną wysłane w wiadomości na zarejestrowany adres e-mail, natomiast zestawy zostaną doręczone do wyróżnionych osób InPost kurierem lub do Paczkomatu 24/7.

Jeden uczestnik akcji identyfikowany według podanego numeru telefonu w powiązaniu z adresem e-mail może otrzymać maksymalnie pięć nagród gwarantowanych w ramach całej akcji i jedną nagrodę główną lub wyróżnienie.

Osoba dokonująca rejestracji w ramach akcji , po pozytywnej weryfikacji sklepu w zgłoszeniu (weryfikacji, czy sklep internetowy nie oferuje dostawy za pośrednictwem InPost) jest informowana o przyznaniu nagrody gwarantowanej i jednocześnie nagroda gwarantowana zostaje wysłana na podany przez tę osobę adres email w ciągu 5 dni roboczych od dnia dokonania zgłoszenia.

Nagrody w konkursie weekendowanie (czerwiec 2020)

Uczestnik, który w formularzu zamieścił uzasadnienie wskazania sklepu bierze udział w konkursie o nagrodę główną lub wyróżnienie, które są przyznawane przez jury, które wyłoni 10 zwycięzców i przyzna odpowiednio 6 najlepszym pod względem atrakcyjności odpowiedzi nagrodę główną i kolejnym 6 – wyróżnienie.

Akcja trwa od 8 czerwca 2020 roku od godz. 11.00 do 28 czerwca 2020 roku do godz. 23:59.

 InPost Paczka w Weekend to nowa opcja dostawy do Paczkomatu. Zamówienie, złożone od czwartku od godziny 20.00 do soboty do godziny 13.00 lub innej wskazanej przez sklep, zostanie doręczone jeszcze w weekend do Paczkomatu, który wybierzesz. Nie trzeba już czekać do poniedziałku!

Sprawdź szczegóły w regulaminie akcji.

źródło: InPost