W sobotę 20 czerwca odbędzie się niesamowita wystawa makiet i modeli z LEGO®!

Już w tę sobotę 20 czerwca 2020 roku będziesz mógł wziąć udział w wystawie autorskich modeli i makiet zbudowanych z klocków LEGO® – wydarzenie odbędzie się w Spotykalni na terenie Galerii Bemowo.

WAWLUG – Wystawa makiet i modeli z klocków LEGO - Spotykalnia 20 czerwca 2020 r. (10:00-16:00)

Inicjatywa WAWLUG – Warsaw LEGO® User Group to lokalna grupa budowniczych i miłośników klocków LEGO® z Warszawy, którzy już w najbliższą sobotę zapraszają na wyjątkową wystawę klocków LEGO w Spotykalni – lokalu filii Domu Kultury Dzielnicy Bemowo w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 10 do 16.00 i można na nią przyjść z całą rodziną.

Podczas wystawy będzie można obejrzeć między innymi modele z motywami Gwiezdnych Wojen, makietę miasteczka, pociągi, tramwaje, pojazdy kosmiczne i wiele innych. Wszystko zbudowane z najbardziej znanych i lubianych klocków na świecie.

Zobaczysz też wystawę dotyczącą historii klocków LEGO, w niecodziennej formie. Poznasz AFOLi (Adult Fan of Lego, czyli dorosłych fanów LEGO) z WAWLUG-u i kręgu warszawskiego. Dowiesz się, jak zabawka z dzieciństwa przekształca się w życiową pasję.

Organizatorzy odpowiedzą na każde pytanie dotyczące klocków, nawet na te związane z liczbą klocków użytych do budowania określonych modeli – jak wskazują, tylko szacunkowo, tak ± 1000 elementów.

Jak i kiedy dojechać na wydarzenie?

  • Kiedy? sobota 20 czerwca 2020 roku w godzinach od 10.00 do 16.00
  • Gdzie? Spotykalnia, którą znajdziesz na pierwszym piętrze Galerii Bemowo (obok Pepco i Biblioteki) ul. Powstańców Śląskich 126 w Warszawie – poniżej mapka dojazdu do centrum handlowego.

Możesz też dołączyć do oficjalnego wydarzenia Wystawa makiet i modeli z klocków LEGO – Spotykalnia na Facebooku:

źródło: WAWLUG – Warsaw LEGO® User Group to loka