W sobotę 20 czerwca odbędzie się niesamowita wystawa makiet i modeli z LEGO®!

Już w tę sobotę 20 czerwca 2020 roku będziesz mógł wziąć udział w wystawie autorskich modeli i makiet zbudowanych z klocków LEGO® – wydarzenie odbędzie się w Spotykalni na terenie Galerii Bemowo.

WAWLUG – Wystawa makiet i modeli z klocków LEGO - Spotykalnia 20 czerwca 2020 r. (10:00-16:00)

Inicjatywa WAWLUG – Warsaw LEGO® User Group to lokalna grupa budowniczych i miłośników klocków LEGO® z Warszawy, którzy już w najbliższą sobotę zapraszają na wyjątkową wystawę klocków LEGO w Spotykalni – lokalu filii Domu Kultury Dzielnicy Bemowo w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 10 do 16.00 i można na nią przyjść z całą rodziną.

Podczas wystawy będzie można obejrzeć między innymi modele z motywami Gwiezdnych Wojen, makietę miasteczka, pociągi, tramwaje, pojazdy kosmiczne i wiele innych. Wszystko zbudowane z najbardziej znanych i lubianych klocków na świecie.

Zobaczysz też wystawę dotyczącą historii klocków LEGO, w niecodziennej formie. Poznasz AFOLi (Adult Fan of Lego, czyli dorosłych fanów LEGO) z WAWLUG-u i kręgu warszawskiego. Dowiesz się, jak zabawka z dzieciństwa przekształca się w życiową pasję.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Modular buildings build by Vlado (Vlado007 on flickr). You will be able to see them during our exhibition on 20th June. Details on our website. #Lego #moc #myowncreation #legomoc #afol #wawlug #modular #architecture #legomodular #legocity #legotown #modularbuilding #legohouse

Post udostępniony przez WAWLUG (@waw_lug)

Organizatorzy odpowiedzą na każde pytanie dotyczące klocków, nawet na te związane z liczbą klocków użytych do budowania określonych modeli – jak wskazują, tylko szacunkowo, tak ± 1000 elementów.

Jak i kiedy dojechać na wydarzenie?

  • Kiedy? sobota 20 czerwca 2020 roku w godzinach od 10.00 do 16.00
  • Gdzie? Spotykalnia, którą znajdziesz na pierwszym piętrze Galerii Bemowo (obok Pepco i Biblioteki) ul. Powstańców Śląskich 126 w Warszawie – poniżej mapka dojazdu do centrum handlowego.

Możesz też dołączyć do oficjalnego wydarzenia Wystawa makiet i modeli z klocków LEGO – Spotykalnia na Facebooku:

źródło: WAWLUG – Warsaw LEGO® User Group to loka