Vectra uruchomiła usługę VOD w TV Online

Od dzisiaj, oferta Vectra VOD jest dostępna także w serwisie i aplikacji mobilnej TV Online – dostęp do wideo na życzenie przez przeglądarkę i urządzenia mobilne mają wszyscy klienci Vectry.

VOD w TV Online dla wszystkich klientów Vectry

Największym atutem usługi VOD w TV Online jest bez wątpienia bogata i różnorodna biblioteka zawierająca niemal 13 tysięcy tytułów obejmujących pełnometrażowe filmy, seriale, programy, dokumenty i bajki. Vectra koncentruje się na poszerzaniu swojej kolekcji, dlatego co miesiąc do portfolio dołącza kilkaset nowych produkcji, w tym największe hity tuż po premierach kinowych, np.: Małe KobietkiZenekSala Samobójców. Hejter, Ptaki Nocy, a także najnowsza animacja studia Pixar Naprzód. W bogatej ofercie biblioteki Vectra VOD nie brakuje także kultowych serii, takich jak: Gwiezdne wojny (Star Wars) z ostatnim tytułem Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie, Bad Boys z najnowszą produkcją Bad Boys For Life oraz najpopularniejsze animacje wszech czasów m. in. Kraina Lodu oraz Kraina Lodu 2.

Wraz z uruchomieniem usługi wideo na życzenie w TV Online zarówno aplikacja, jak i serwis zostały gruntownie odświeżone. Operator zainwestował w atrakcyjną wizualnie ekspozycję dostępnych tytułów, postawił także na intuicyjny interfejs oraz funkcjonalne i praktyczne rozwiązania, takie jak: 

  • wybór ścieżki językowej,
  • funkcja automatycznego odtwarzania kolejnych odcinków serii, 
  • dostosowanie jakości wideo do dostępnej prędkości internetu, kontynuowanie oglądania rozpoczętego filmu na innym urządzeniu w ramach TV Online (czyli z wyłączeniem dekoderów) oraz możliwość personalizacji, w tym tworzenie listy ulubionych tytułów,
  • widoczna lista wypożyczonych filmów (aktywne wypożyczenia i historia),
  • ustawienia kontroli rodzicielskiej. 

Z usługi VOD TV Online klienci mogą korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie, np. na laptopie i smartfonie lub tablecie. Nowoczesna usługa obsługuje treści w wysokiej jakości HD i 4K.

Z usługi Vectra VOD mogli dotychczas korzystać jedynie posiadacze usługi telewizyjnej. Od teraz, w ramach VOD TV Online, jest ona dostępna dla wszystkich klientów, posiadających dowolną główną usługę operatora: telewizję cyfrową, internet stacjonarny lub mobilny, telefonię stacjonarną lub mobilną. 

VOD w TV Online dla wszystkich klientów Vectry

Aby skorzystać z oferty VOD w TV Online wystarczy, w przypadku klientów posiadających już konto w TV Online i korzystających z usługi w przeglądarce internetowej, kliknąć w wybraną kategorię spośród dostępnych w pasku menu: „Filmy”, „Seriale”, „Dla dzieci”. W przypadku użytkowników aplikacji mobilnej konieczne jest pobranie nowej wersji aplikacji. Abonenci Vectry rozpoczynający dopiero przygodę z serwisem i aplikacją TV Online powinni wejść na stronę tvonline.vectra.pl (podczas korzystania z usługi w przeglądarce internetowej) lub, w przypadku urządzeń typu smartfon i tablet, pobrać aplikację ze sklepu, a następnie zalogować się używając danych abonenckich zawartych w umowie. Aktualnie dostępna jest aplikacja dla systemu Android, już niebawem wystartuje także wersja dla iOS. Aby skorzystać z usługi wymagany jest dostęp do internetu.

Standardowy koszt wypożyczenia najnowszego filmu w jakość HD bez reklam w VOD TV Online wynosi 17,90 zł. Bajkidostępne są już od 1 zł. Płatności za filmy wypożyczone w VOD TV Online na laptopie, smartfonie lub tablecie będą doliczane, tak jak w przypadku zakupu przez dekoder, do faktury za pozostałe usługi Vectra – to kolejne udogodnienie dla klientów, którzy nie muszą sięgać po karty kredytowe aby uiścić jednorazową opłatę.

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Vectra