Snapchat wprowadza soczewki z okazji Miesiąca Dumy

W aplikacji Snapchat możesz odblokować specjalne soczewki z okazji #PrideMonth, które powstały we współpracy z Pride Media i kilkoma oficjalnymi twórcami nakładek.

Soczewki z serii Pride Month w aplikacji Snapchat (2020, The Advocate)

Celem nowych soczewek jest „uwypuklenie zróżnicowanych, identyfikujących się z LGBTQ twórcami, którzy dążą do sprawiedliwości i równości dla wszystkich ludzi w każdym stanie USA”. W związku z tym oficjalni twórcy nakładek reprezentujący pięć różnych regionów Stanów Zjednoczonych: Pacific West, Mountain, Midwest, South oraz North Atlantic udostępnili swoje prace w aplikacji, z których mogą skorzystać wszyscy użytkownicy na całym świecie.

Nowe soczewki pozwolą użytkownikom Snapchata odkrywać przestrzenie w stylu galerii sztuki, w których można dowiedzieć się więcej o szczególnych osobach, w tym:

  • „Mighty” Rebekah – 13-latka, która z powodzeniem lobbowała w swoim rodzinnym stanie New Jersey, aby popularyzować program nauczania LGBTQ.
  • Brandon Wolf, jeden z wiodących działaczy na rzecz obrony praw LGBTQ i pierwszy ocalały z nocnego klubu Pulse w Orlando, który zeznawał przed Kongresem.

Pride Media jest wydawcą stojącym za nakładkami LGBTQ+ The Advocate and Out, a Snapchat popularyzuje je w swojej aplikacji.

Możesz poznać nowe soczewki Pride Month ? za pośrednictwem aplikacji Snapchat za pomocą następujących linków – należy skierować obiektyw na poniższe kody QR i przytrzymać palcem ekran, aby odblokować nakładki:

Soczewki Pride Month 2020 na Snapchata

źródło: 9TO5Mac