10 zł za rezerwację w aplikacji Moment opłaconą BLIKIEM

Umawiaj usługi wygodnie i płać bezpiecznie, teraz możesz otrzymać rabat 10 zł zniżki za rezerwację na Moment.pl opłaconą BLIKIEM.

10 zł za rezerwację na Moment.pl opłaconą BLIKIEM

W poniedziałek 15 czerwca 2020 roku ruszyła specjalna promocja dla osób, które umawiają i opłacają wizyty w najlepszych salonach kosmetycznych, fryzjerskich i SPA przez Moment.pl. 10 zł zniżki automatycznie otrzyma każdy kto opłaci BLIKIEM rezerwację za minimum 100 zł. Salony kosmetyczne i fryzjerskie, po okresie przestoju związanym z pandemią, przeżywają prawdziwe oblężenie. Najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem na umówienie wizyty jest skorzystanie z Moment.pl – największej platformy dla branży hair&beauty, skupiającej ponad 30 tysięcy salonów urody w Polsce.

Jak skorzystać z promocji i zniżki 10 zł na rezerwację przez Moment.pl?

Otrzymanie jednorazowej zniżki w wysokości 10 zł jest bardzo proste. Wystarczy za pomocą aplikacji mobilnej Moment.pl zarezerwować usługę o wartości minimum 100 zł i wybrać płatność BLIK. Zniżka naliczy się automatycznie przy finalizacji, zarówno w przypadku dokonania płatności za całą wizytę, jak i przedpłaty – pod warunkiem osiągnięcia wymaganej kwoty.

Jak skorzystać z promocji BLIK na Moment.pl (10 zł zniżki)

Akcja trwa od 15 czerwca do 15 lipca 2020 roku lub do wyczerpania puli zniżek. Promocja dostępna jest w salonach, które udostępniają płatność Moment Pay i dotyczy tylko płatności za usługi.

W ciągu 3 tygodni od otwarcia salonów Polacy umówili ponad 3 mln wizyt online o łącznej wartości   500 mln złotych. Teraz, u fryzjera i kosmetyczki będzie nie tylko bezpiecznie ale i taniej dzięki płatności online BLIKIEM – podkreśla Sebastian Maśka z Moment.pl, inicjator akcji #ChceDoSalonu.

Salony kosmetyczne oraz fryzjerskie ruszyły, zachęcamy do korzystania z nich nie tylko z uwagi na swoje własne potrzeby. To także dla nich wsparcie, które po okresie zamknięcia pomoże wrócić do normalnego funkcjonowania. Dlatego, wspólnie z Moment.pl ruszamy ze specjalną promocją i zachęcamy do płacenia za wizyty BLIKIEM – to najwygodniejszy i ulubiony sposób płatności online wśród Polaków – Magdalena Kubisa, dyrektor Rozwoju Biznesu Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji.

źródło: BLIK