Zmień barwy tęczy w łamigłówce „I Love Hue Too”

Mobilna gra logiczna „I Love Hue Too” jest przyjemna dla oka i jednocześnie niezwykle sprytna – zabaw się tęczą!

Gra mobilna I Love Hue Too

Wydaje się, że ta subtelna łamigłówka jest swego rodzaju cyfrową odpowiedzią na książki do kolorowania dla dorosłych. Każdy poziom to połączenie kalejdoskopu z puzzlami. Na początku musisz uporządkować proste spektra od koloru czerwonego do niebieskiego, ale wkrótce poziom trudności wystrzeli w górę. Łamigłówka nie tylko przyjemna dla oka, ale i niezwykle sprytna.

Elementy stają się coraz mniejsze i jest ich coraz więcej. Wkrótce konieczne będzie dostrzeżenie subtelnych różnic pomiędzy jasnym fioletem a ciemną purpurą.

Już na tych „standardowych” poziomach można się namęczyć, a oprócz nich gra oferuje spersonalizowane codzienne wyzwania, dzięki czemu nigdy nie będziesz się nudzić.Obok „głównej” gry i codziennych wyzwań znajdziesz tu masę innych zajęć.

Sprawdź również: Euclidean Lands – połączenie kostki Rubika i strategii

I Love Hue Too to wspaniały odpoczynek od stresującej rzeczywistości, idealny na długie podróże. Podobnie jak jej poprzedniczka, I Love Hue Too nigdy nie daje powodów do zdenerwowania czy frustracji — intuicyjne sterowanie dotykowe, piękne kolory i syntezatorowa muzyka to doskonała recepta na kojącą, satysfakcjonującą rozgrywkę.

Grę I ❤️ HUE TOO pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska