5GB w prezencie w apce „Mój T-Mobile”

Na zbliżający się długi weekend T‑Mobile przygotował dla swoich klientów bezpłatną paczkę 5 GB w ramach akcji Happy Fridays, którą można odebrać w aplikacji operatora od 12 do 14 czerwca 2020 r.

Darmowe 5 GB w aplikacji „Mój T-Mobile”

Internet mobilny, zwłaszcza w ostatnich tygodniach, stał się sprzymierzeńcem wielu codziennych czynności. Jest on pomocny przy zawodowych obowiązkach, na przykład wideokonferencjach z kolegami z pracy, ale ułatwia także małe przyjemności, jak oglądanie seriali czy wykonywanie treningów z odpowiednimi aplikacjami. DlategoT‑Mobile po raz kolejny przygotował dla swoich użytkowników darmową paczkę 5 GB, które mogą się szczególnie przydać na przedłużony, czerwcowy weekend.

Pakiet, dostępny w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays, jest skierowany do zarówno dla klientów korzystających z abonamentu w T-Mobile, jak i dla użytkowników ofert MIX oraz na kartę.

  • Bonusowa paczka danych będzie czekać na zainteresowanych w aplikacji „MójT‑Mobile” przez cały weekend – od piątku 12 czerwca do niedzieli 14 czerwca 2020 r. do końca dnia.
  • Aktywacja jest bardzo prosta – po zleceniu uruchomienia pakietu, w ciągu 72 godzin klient otrzyma potwierdzenie przyznania bezpłatnych gigabajtów.
  • Osoby zainteresowane bonusem mogą również odebrać darmowe gigabajty, wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800.

Abonenci operatora mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów do momentu wystawienia kolejnej faktury, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX przez tydzień.

źródło: T-Mobile Polska