Internet 70 GB już od 35 zł w nowych ofertach Play

Operator komórkowy Play zaprezentował nowe oferty, w tym nawet 70 GB z pełną prędkością dla każdego numeru na smartfonie od 35 zł miesięcznie.

Nowa oferta w Play (czerwiec 2020) - 70 GB za 35 zł

Wybierając PLAY HOMEBOX, operator dokłada także dodatkową kartę SIM z nielimitowanym internetem o pełnej prędkości do 150 GB, którą można wykorzystać w domowym routerze czy tablecie. Do tego dochodzą nielimitowane rozmowy i SMS-y, co dzięki Playowi stało się już rynkowym standardem.

Klienci z ofertami M, L i HOMEBOX otrzymają także dostęp do sieci 5G, która do końca czerwca obejmie swoim zasięgiem 53 miasta i miejscowości w Polsce. Do tych abonamentów przygotowano też specjalne dodatki:

  • TIDAL w opcji na 3 lub 6 miesięcy oraz do wyboru na cały okres umowy:
    • PLAY NOW z Pakietem Podstawowym
      lub
    • usługę Bezpieczna Rodzina.

A to wszystko już od 35 zł miesięcznie po rabatach za osobę.

Jak skorzystać z nowej oferty?

Bardzo prosto – wystarczy do swojej oferty zaprosić kolejną osobę do DUETU lub RODZINY. Niezależnie od wybranego wariantu (M, L czy HOMEBOX) cena za pakiet usług dla każdej następnej osoby to wspomniane 35 zł. Im więcej, tym lepiej – 5. osoba dołączająca do grupy usługi otrzymuje gratis!

W nowej ofercie Play, każdy z dostępnych abonamentów oferuje nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy, a także duży pakiet danych. W ofercie M jest to 20 GB, w L aż 70 GB, natomiast HOMEBOX oferuje nielimitowane GB w telefonie i routerze domowym. We wszystkich opcjach klient otrzymuje także atrakcyjne dodatki na start – usługę PLAY NOW wraz z pakietem podstawowym kanałów lub usługę Bezpieczna Rodzina pozwalającą sprawdzić miejsce pobytu swoich bliskich, wysyłać powiadomienia w przypadku opuszczenia tzw. strefy bezpieczeństwa, a także szybko wezwać pomoc. Osoby, które skorzystają z nowej oferty Play, otrzymają także subskrypcję TIDAL na okres trzech miesięcy (w taryfie M) lub sześciu (w opcji L i HOMEBOX). 

Każdy, kto zdecyduje się na jedną z tych ofert, może dokupić dodatkowe numery z kartami SIM za jedyne 35 zł miesięcznie w opcjach DUET i RODZINA, w której łącznie można zgromadzić nawet dziesięć numerów. Propozycja dla grup jest prosta – 35 zł za dodatkowe osoby, nieważne którą taryfę klient wybierze. Dla dużych rodzin Play przygotował jeszcze jeden prezent – 5 karta w każdej ofercie RODZINA jest wydawana za 0 zł miesięcznie.

Sprawdź szczegóły nowej oferty Play:

Nowa oferta w Play (czerwiec 2020) - cennik

Z nowych ofert będziecie mogli skorzystać już od wtorku 9 czerwca 2020 roku!

Są to także oferty, w których operator umożliwia łączenie się z siecią 5G. Również osoby, które korzystają z wybranych dotychczasowych ofert będą mogły z niej skorzystać i co ważne – bez dodatkowych opłat i potrzeby aktywacji po swojej stronie.

Zobacz podsumowanie prac sieci Play do wdrożenia 5G dla swoich klientów:

Infografika: Sieć 5G w Play (podsumowanie) - czerwiec 2020

źródło: Play