30% zniżki na roczną subskrypcję PlayStation® Plus

Do 17 czerwca 2020 roku możesz wykupić 12-miesięczną subskrypcję PlayStation® Plus w o 30 procent niższej cenie w ramach Days of Play.

Zniżka 30% na subskrypcję PS Plus  w ramach Days of Play od PlayStation (do 17 czerwca 2020 r.)

W ramach trwających zniżek Days of Play w sklepie PlayStation Store, oprócz gier w niższych cenach, możesz wykupić roczną subskrypcję PS Plus w obniżonej cenia o 30% wynoszącej 168 zł zamiast 240 zł. Niższa cena obowiązuje dla wszystkich (nawet posiadających już wykupiony abonament) do środy 17 czerwca 2020 roku do godz. 12:00 czasu polskiego. Jeżeli wykupisz subskrypcję PlayStation Plus na rok, a posiadasz już aktywną subskrypcję na swoim koncie, to dodatkowe 12 miesięcy zostanie doliczone od końca trwającego już okresu.

Na przykład: jeśli Twoja obecna subskrypcja trwa do 30 września 2020 roku, to jeśli wykupisz PS Plus w promocji dzisiaj, zostanie ona zsumowana z pozostałym okresem i potrwa do 30 września 2021 roku.

Subskrypcja PS Plus jest płatną ciągłą subskrypcją, oznacza to, że co rok z Twojego portfela pobierana będzie opłata w wysokości 240,00 zł. Wybierając teraz 12-miesięczną subskrypcję PS Plus zaoszczędzisz aż 72 zł w porównaniu do standardowej ceny. Opcja całoroczna jest także bardziej opłacalna w porównaniu do 1-miesięcznej subskrypcji (39% w porównaniu do standardowej ceny) oraz 40% w porównaniu z kwartalną opłatą (za 3-miesięczną subskrypcję PS Plus).

PlayStation® Plus to jedna z największych społeczności graczy, która oferuje:

  • dostęp do trybu online dla wielu graczy na PS4™,
  • bezpłatne gry co miesiąc: co najmniej 24 starannie dobranych gier na PS4 w roku za darmo – możesz je zachować na zawsze i grać, gdy masz aktywną subskrypcję,
  • rabaty na wyłączność – specjalne oferty na gry i dodatki w PlayStation Store,
  • dysk internetowy 100 GB pamięci w chmurze na zapisy gier na PS4™.

Subskrypcję można anulować w dowolnej chwili, a abonament i przywileje wygasną wówczas wraz z końcem bieżącego okresu. Zatrzyma to pobieranie przyszłych opłat, ale nie otrzymasz zwrotu już dokonanych płatności.

Sprawdź pełny regulamin promocji oraz oferty w ramach Days of Play.

źródło: PlayStation Plus