PhotoRoom pomoże Ci zrobić idealne zdjęcie profilowe

Aplikacja Photo Room to proste narzędzie do edycji i tworzenia zdjęć profilowych z dowolnego zdjęcia, nawet jeśli w tle znajdują się mistrzowie drugiego planu!

Aplikacja mobilna PhotoRoom - Make Studio Photo

Masz już zdjęcie, które pokazuje Cię z najlepszej strony — i nawet oświetlenie jest idealne. Świetnie się sprawdzi jako aktualna fotka profilowa w mediach społecznościowych. Nada się nawet na platformę zawodową. Ale jest jeden szkopuł: w tle widać niezbyt atrakcyjny kosz na śmieci. Jak można się pozbyć tego niepożądanego elementu bez kolejnej sesji zdjęciowej? Z pomocą przyjdzie PhotoRoom – Make Studio Photo. Dzięki magii tej aplikacji pozbędziesz się wszystkiego, co odwraca uwagę od najważniejszego, czyli od Ciebie. Użycie raptem kilku narzędzi do oczyszczenia Twojego zdjęcia sprawi, że fotka będzie wyglądać jak po profesjonalnej obróbce.Wybierz szablon, który najbardziej pasuje do Twojej osobowości.

Nie trzeba być mistrzem designu

Nie potrzebujesz w tym przypadku umiejętności graficznych, aby wyciąć coś ze swojego zdjęcia. Wyślij plik z aplikacji Zdjęcia lub zrób nowe selfie z poziomu PhotoRoom, a uczenie maszynowe błyskawicznie rozróżni pierwszy plan (Ciebie) od tła (czyli tego całego bałaganu).

Użytkownicy nie potrzebują tysięcy godzin szkoleń na temat różnych złożonych zagadnień, takich jak maski czy warstwy. Chcemy, aby wszyscy władali graficznymi supermocami — wyjaśnia współtwórca PhotoRoom Matthieu Rouif.

Wybierz własny styl

Po wykonaniu pierwszego kroku to od Ciebie zależy, jaki ostateczny charakter nadasz swojemu zdjęciu. Jeśli chcesz je dodać do profilu na portalu zawodowym, zdecyduj się na bardziej minimalistyczne podejście, czyli schludne tło. Jeśli natomiast chcesz się popisać zmysłem artystycznym w mediach społecznościowych, poeksperymentuj z mnóstwem stonowanych lub krzykliwych kolorów.

Możesz też użyć różnych kategorii teł i szablonów opartych na stylach oraz motywach znanych z kultury popularnej czy mody. Jeśli zdecydujesz się na abonament Pro, otrzymasz jeszcze więcej stylów, a także narzędzia, dzięki którym stworzysz własne, niepowtarzalne schematy.Z łatwością edytuj swój portret za pomocą mnóstwa narzędzi.

Nic Cię nie ogranicza

Dostępne w PhotoRoom funkcje dopieszczania tła mają też zastosowanie w wielu innych sytuacjach. Może na przykład chcesz sprzedać jakiś przedmiot w internecie i musisz go wyciąć ze zdjęcia salonu lub planujesz zrobić wyjątkową kartkę z życzeniami dla rodziców, na której Twoje dzieciaki będą widoczne na jakimś zabawnym tle?

PhotoRoom – Make Studio Photo pomoże Ci w realizacji najróżniejszych pomysłów graficznych, więc daj się ponieść inwencji.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska