Gra „The Settlers Alliance” pojawi się już w 2020 roku

25 lat po debiucie gry „The Settlers”, legendarna strategiczna seria powraca na Windows PC – nad pracami czuwa sam Volker Wertich, twórca całej serii.

The Settlers Alliance (Ubisoft)

Nowa gra strategiczna The Settlers – Alliance łączy świeże podejście do znanej mechaniki rozgrywki nowych funkcji, takich jak nowy system żywności i motywująca meta-gra, aby stworzyć wyjątkowe doświadczenia w odnowionej wersji gry. Kampanię można będzie rozgrywać solo lub we współpracy w opcjonalnych misjach pobocznych.

Zmuszeni do opuszczenia swoich rodzinnych stron po niszczycielskim kataklizmie tajemniczego pochodzenia, osadnicy wypłynęli w nieznane w nadziei na znalezienie nowego domu. Będą musieli zmierzyć się z niezliczoną ilością wyzwań – uwikłani zostaną w starożytną tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.

The Settlers umożliwia graczom podbijanie, osiedlanie się i eksplorację nowych wysp w średniowiecznym świecie fantazji.

Najważniejsze nowości w grze „The Settlers – Alliance”

  • WZNOWIENIE MARKI – najnowsza wersja The Settlers łączy w sobie znane z poprzednich tytułów mechanizmy rozgrywki i zupełnie świeże możliwości, takie jak nowy system żywieniowy czy alternatywne metody zwycięstwa. Kampania może być rozgrywana w pojedynkę lub w trybie współpracy z misjami pobocznymi.
  • MULTIPLAYER ONLINE – dostępny tryb mulitplayera online gwarantuje emocjonujące potyczki pomiędzy graczami.
https://youtu.be/Ay80leHJp4g
  • CAŁKOWICIE NOWY ŚWIAT The Settlers nigdy wcześniej nie było aż tak realistyczne. Zobacz jak wygląda życie tysiąca settlersów dzięki bogactwu detali, uwzględniających wizualizację każdego etapu łańcucha produkcji w tętniącym życiem królestwie.
  • NAJNOWOCZEŚNIEJSZA GRAFIKA – grafika The Settlers napędzana jest przez autorski silnik Snowdrop, który ustanawia nowe standardy wizualne pośród gier strategicznych.
  • DOŁĄCZ DO PRZYMIERZA THE SETTLERS – odwiedź TheSettlers-Alliance.com I zdobądź najnowsze wiadomości o grze, treści zza kulis, oraz szansę na własny wkład w rozwój gry.

źródło: Ubisoft