Konto w Kantorze Walutowym Alior Banku zasilisz dowolną kartą!

Pierwszy bankowy kantor wymiany walut online, dzięki współpracy z firmą Dotpay, wprowadził możliwość szybkiego zasilenia rachunku za pomocą dowolnej karty debetowej oraz kredytowej.

Doładowanie rachunku Kantoru Walutowego dowolną karta przez DotPay

Klienci indywidualni i biznesowi Kantoru Walutowego Alior Banku mogą korzystać z nowego rozwiązania zarówno w przypadku kont w złotówkach, jak i tych obsługiwanych w walutach obcych. To pierwsze takie rozwiązanie wprowadzone przez polski bank. Rozwiązanie znacznie przyspieszy zasilenie środkami rachunku w momencie, kiedy pilnie potrzebujemy wymienić walutę bądź chcemy wykorzystać fakt, że  kurs stał się wyjątkowo korzystny.

To, co wyróżnia tę usługę to fakt, że zasilać można zarówno konto złotówkowe, jak i konta walutowe. Usługa została wprowadzona we współpracy z Dotpay, jedną z największych firm dostarczających usługi płatnicze dla obszaru e-commerce w Polsce.

Usługa jest skierowana do wszystkich klientów Kantoru Walutowego Alior Banku – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Bank pobiera niską prowizję za usługę w wysokości 1 proc. kwoty doładowania rachunku.

Przeczytaj także:

Jak szybko doładować rachunek kartą? 

  • Po zalogowaniu do Kantoru Walutowego wybierz opcję Doładowanie.
  • Wybierz rachunek oraz wpisz kwotę doładowania.
  • Potwierdź zasilenie.
  • Jeśli nie dodałeś wcześniej karty, przed potwierdzeniem zasilenia należy dodać kartę oraz zaakceptować regulamin dokonywania wpłat za pośrednictwem Serwisu Dotpay.
Jak szybko doładować rachunek Kantoru Walutowego Alior Banku za pomocą karty?

Kantor Walutowy to pierwszy bankowy kantor wymiany walut online, dostępny dla klientów od 2012 roku. Umożliwia zawieranie transakcji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, oferując przy tym konkurencyjne kursy wymiany walut.

Klienci indywidualni mogą zawrzeć umowę o kartę wielowalutową obsługującą płatności w blisko 160 walutach w tym bezpośrednie płatności w 23 walutach dostępnych w Kantorze Walutowym – również w PLN. Bank daje możliwość zawnioskowania o bezpłatne konto w Kantorze Walutowym online za pośrednictwem przelewu, kuriera oraz za pomocą wideoweryfikacji.