Pobierz epickie tapety „Human Kind” z motywem SpaceX

Stworzone przez Tristana Eatona dwuelementowe mosiężne ryciny, które polecą w kosmos w rakiecie SpaceX, o pięknej nazwie „Human Kind” teraz mogą zdobić także smartfon każdego fana lotów kosmicznych!

Human Kind - SpaceX

W środę 27 maja NASA i SpaceX Elona Muska mieli wysłać historyczną załogową misję SpaceX Crew Dragon na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS) – to pierwszy start z amerykańskiej ziemi od dziewięciu lat i pierwszy start rakiety koordynowany przez prywatną firmę. Niestety z powodu złej pogody, start został przełożony na sobotę 30 maja na godzinę 21:22 czasu polskiego. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, niektóre uderzające dzieła Tristana Eatona będą towarzyszyły astronautom Bobowi Behnkenowi i Dougowi Hurleyowi w kosmosie.

Dzieło Eatona nazwane „Human Kind” (Rasa ludzka) możesz także ustawić jako swoją tapetę na iPhonie lub telefonie z Androidem.

Dwie grafiki Eatona mają reprezentować dualizm ludzkości oraz jej przyszłość i przeszłość. Pierwszy przedstawia słowo „człowiek” i rakietę NASA Saturn z dwiema małpami obok niej zawierającymi prymitywne narzędzie wykonane ze skały. Drugi, zatytułowany „Kind” przedstawia spoczywającą ludzką rękę i kultowe symbole popkultury – znak pokoju i znak buźki – przecięte na pół, na tle scen z natury. Kapsuła SpaceX Dragon jest przedstwaiona w prawym dolnym rogu.

Te dwie ryciny wykonane są ze złota, mosiądzu i aluminium i powinny być niezniszczalne!

Eaton napisał na Instagramie: Chciałem stworzyć coś inspirującego. Spoglądanie w dół z kosmosu, aby zobaczyć razem cały Ludzką Rasę na tej maleńkiej planecie – może Ci to przypomnieć, ile mamy za sobą pięknej historii i potencjału.

Eaton jest profesjonalnym artystą i projektantem zabawek. Specjalizuje się w malowidłach ściennych z ikonami popu i działaczami sprawiedliwości społecznej. Murale Eatona można zobaczyć w kilkudziesięciu miastach na całym świecie. Jego prace znajdują się w stałej kolekcji New York Museum of Modern Art i Cooper Hewitt Smithsonian Design Museum. Po wykonaniu malowideł ściennych w Szanghaju i Berlinie SpaceX zlecił mu wykonanie dzieł, które pozostaną w przestrzeni kosmiczne.

Pobierz tapety:

Human

Human

fot. Tristan Easton

Kind

Kind

fot. Tristan Easton

Grafika jest futurystyczna i dość złożona. Reprezentuje dobrze zarówno SpaceX, jak i ludzkość. Kliknij poniższe zdjęcia, aby uzyskać pełnowymiarowe wersje do wykorzystania jako tapetę na smartfona.

źródło: Tristan Easton| SpaceX | Cult of Mac