Endel pomoże Ci znaleźć dźwięki odpowiednie do pracy i relaksu

Jeżeli szukasz aplikacji, która pozwoli Ci dobrać odpowiednie dźwięki aby się skupić na pracy, nauce albo po to, aby się zrelaksować, to Endel jest dobrym wyborem.

Endel: Focus, Relax, and Sleep soundscapes

Siedzisz przy biurku i pilnie pracujesz nad ważną prezentacją — ale termin jest coraz bliżej. Ech, szkoda tylko, że sąsiedzi znowu głośno puszczają muzykę… W dodatku robotnicy muszą akurat teraz łatać dziury w ulicy tuż pod Twoim oknem. To wszystko nie służy Twojej koncentracji. Z badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Michigan wynika, że rozproszenie uwagi na zaledwie trzy sekundy może skutkować nawet podwojeniem częstotliwości popełniania błędów.

I tu właśnie do akcji wkracza Endel: Focus, Sleep, Relax. Aplikacja generuje kojące pejzaże dźwiękowe, które dostosowują się do Twojego aktualnego stanu emocjonalnego, aby wywrzeć na Ciebie korzystny wpływ. Na przykład, jeśli mierzysz tętno za pomocą Apple Watch i okaże się, że stresujesz się nadchodzącą prezentacją, aplikacja odtworzy spokojne dźwięki, które pomogą Ci się skupić.

Endel zapewni Ci ścieżkę dźwiękową na cały dzień zgodnie z przeróżnymi czynnikami — na przykład pogodą.

Może Cię zainteresować również:

Muzyka na miarę Twoich potrzeb

Jest to możliwe dzięki wbudowanemu algorytmowi, który dobiera dźwięki na podstawie pogody, pory dnia, lokalizacji oraz Twojej aktywności. Dźwięki te są dopasowane do Twojego aktualnego stanu i nigdy nie będą takie same. Zawsze usłyszysz więc coś nowego, co zostało przygotowane specjalnie na daną sytuację.

Wszystko to dzieje się na Twoim iPhonie bez konieczności połączenia z internetem — więc nawet jeśli stracisz łączność, możesz nadal dostrajać się z Endel.

Kojące „kołysanki”

Prezentacja poszła świetnie i czujesz, jakby z barków spadł Ci wielki ciężar. Teraz sprawujesz pieczę nad bardzo ważnym globalnym projektem, ale zaczynasz dopiero jutro. Musisz się więc porządnie wyspać! Endel może Ci w tym pomóc — czas na „Sleep Mode” („Tryb snu”).Zwolnij tempo i przygotuj się na wieczór dzięki relaksującym pejzażom dźwiękowym Endel.

Delikatne dźwięki (oczywiście dobierane na bieżąco specjalnie dla Ciebie) pozwolą Ci zapaść w głęboki, spokojny i odprężający sen. Kiedy następnego dnia nadejdzie pora na oficjalne otwarcie projektu, będziesz mieć dość energii, żeby dać z siebie wszystko.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej „Endel: Focus, Relax, and Sleep soundscapes”

Aplikacja Endel: Focus, Relax, and Sleep soundscapes dostępna jest na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android (linki do sklepów poniżej), a także na Macbooka, Apple Watcha, Apple TV, Amazon Alexa, w Twitchu oraz w przeglądarce internetowej pod adresem play.endel.io.

Pobierz aplikację „Endel” na swój telefon:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska