Nowa gra „Samurai Shodown” bezpłatnie na Epic Games od 11 czerwca!

Nowa gra „Samurai Shodown NeoGeo Collection” będzie dostępna do pobrania za darmo w Epic Games Store od 11 do 18 czerwca 2020 roku.

Samurai Shodown Neo Geo Collection

Nowa kolekcja gier Samurai Shodown ukaże się za kilka tygodni i będzie dostępna w kolejnej ofercie promocyjnej na wyłączności dla Epic Games Store. Gra Samurai Shodown NeoGeo Collection zostanie wydana na platformie Steam 18 czerwca, a na PS4 i Switch 28 lipca w cenie 39,99 USD (ok. 160 zł), ale będzie można ją także zdobyć bezpłatnie na komputery PC w sklepie Epic Games Store przez tydzień od 11 do 18 czerwca 2020 roku.

Zobacz także:

Kolekcja gier wchodzących w skład tytułu Samurai Shodown NeoGeo Collection obejmuje wszystkie sześć części NeoGeo z klasycznej serii walki, a także kompletną wersję Samurai Shodown V Perfect – niepublikowanej gry, która miała być ostatecznym tytułem NeoGeo. Każda gra ma tryby online i obejmuje zarówno japońską, jak i angielską wersję zręcznościową. Jest też dostępne „muzeum” z wywiadami, muzyką, dokumentami programistycznymi i nie tylko.

Samurai Shodown V Perfect to gra, która nie została wydana od 15 lat, może ucieszyć fanów, którzy powinni pobrać tę kolekcję!

SNK ogłosił tę kolekcję na Steam, PS4, Switch i Xbox One w marcu ubiegłego roku, ale obecnie nie ma już wzmianki na stronie internetowej gry o wersji na Xboxa.

źródło: SNK | The Verge