12 tematów „Android 11 Talks”, które odbędą się po konferencji Google’a

Google zaprezentuje Androida 11 podczas konferencji online Beta Launch Show już 3 czerwca 2020 roku – sprawdź plan 12 sesji Android 11 Talks, które odbędą się zaraz po głównej prezentacji.

#Android11: The Beta Launch Show

UWAGA! Aktualizacja z 30 maja 2020 r:

Zamiast corocznej konferencji I/O z publicznością, tym roku odbędzie się online’owe wydarzenie Android 11: Beta Launch Show podczas którego Google zaprezentuje nowości w swoim najnowszym systemie operacyjnym Android 11. Konferencja odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Już teraz gigant opublikował 3 czerwca 2020 roku Przed przyszłym tygodniem Google opublikował dziś listę webinarów na temat Androida 11 Beta, które pojawią się po głównej prezentacji.

Godzinna prezentacja główna Android 11: Beta Launch Show rozpocznie się w środę 3 czerwca o godzinie 17:00 czasu polskiego. Podczas wydarzenia zostaną omówione nowe funkcje zawarte w kolejnej wersji systemu Android 11, a także aktualizacje dla programistów, które pomogą im w pełni wykorzystać możliwości najnowszego systemu.

Następnie odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi na żywo, w której każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział, używając hashtagu #AskAndroid. Oprócz odpowiedzi ekspertów: wiceprezesa ds. inżynierii Dave’a Burke i starszego dyrektora ds. zarządzania produktem Stephanie Cuthbertson, tego dnia zostanie odbędzie się 12 pogadanek dla programistów Android 11 talks pierwotnie zaplanowanych na I/O 2020.

Oto lista 12 tematów, podczas których eksperci Google opowiedzą między innymi:

 1. Co nowego w Androidzie?
 2. Co nowego w interfejsie systemu?
 3. Prywatność w Androidzie 11
 4. Dostęp do pamięci w systemie Android 11
 5. Kotlin na Androida
 6. Bądź opanowany
 7. Co nowego w Android Jetpack?
 8. Co nowego w Narzędziach programistycznych Androida?
 9. Co nowego w Narzędziach projektowych?
 10. Co nowego w Google Play?
 11. Co nowego w Play Commerce?
 12. Ekrany – duże, małe i składane

Podczas tego wydarzenia Google wyda także pierwszą wersję Androida 11 Beta, której pierwotnie spodziewano się w tym miesiącu, ale jej wydanie opóźniło się z powodu pandemii koronawirusa (COVID-19).

Google zaprasza również do tworzenia wizualnych podsumowań przemówienia i sesji:

Chcemy zobaczyć Twoje relacje z wydarzenia, więc weź swoje najlepsze długopisy, markery oraz papier i przygotuj się, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami szkicowania podczas #Android11: The Beta Launch Show. I nie zapomnij podzielić się swoją pracą za pomocą hashtagu #Android11, aby mieć szansę na wyróżnienie.

Oprócz podglądu rozmów Google udostępnił również linki pod którymi obejrzymy wydarzenie Android 11 Beta Launch na YouTubie i Twitterze.

Więcej informacji znajdziesz na stronie g.co/android11.

źródło: Google | 9TO5Google