Motorola moto g pro – biznesowy smartfon z rysikiem

Moto g pro to pierwszy smartfon Motoroli wyposażony w rysik – oferuje on funkcje przydatne dla zarówno konsumentów, jak i użytkowników biznesowych.

motorola moto g pro

Na początku roku Motorola uczciła sprzedaż 100 milionów sztuk smartfonów z rodziny moto g na całym świecie, wprowadzając do oferty nowe modele z innowacyjnymi funkcjami najwyższej klasy. Równie imponująca jest nowość z serii moto g wprowadzana obecnie na rynkach europejskich. Moto g pro to pierwszy smartfon Motoroli wyposażony w rysik. Oferuje on funkcje przydatne dla zarówno konsumentów, jak i użytkowników biznesowych. Ma imponujący aparat, narzędzia pobudzające kreatywność, wyświetlacz prezentujący realistyczny obraz, NFC oraz baterię umożliwiającą swobodne korzystanie z tych technologii.

Moto g pro w wyjątkowy sposób pobudza wyobraźnię dzięki wbudowanemu rysikowi oraz niezrównanemu systemowi trzech aparatów fotograficznych 48 MP ze sztuczną inteligencją (AI) i technologią Quad Pixel¹. Urządzenie to działa z systemem Android 10, którego wszystkie warstwy mają zintegrowane zabezpieczenia, a aktualizacje zapewniają solidną ochronę do zastosowań zarówno osobistych, jak i zawodowych.

Dodany do smartfona rysik sprzyja ekspresji i umożliwia precyzyjne sterowanie smartfonem. Dzięki niemu w każdej chwili można edytować zdjęcia, robić notatki, szkicować rysunki, kopiować i wklejać tekst czy zaznaczać szczegóły na zrzutach ekranu.

Aby udostępnić wykres z raportu, można skopiować rysikiem określony element, a następnie wkleić go do nowej prezentacji PowerPoint, wiadomości e-mail czy dokumentu. Rysik został płynnie zintegrowany ze stylem i oprogramowaniem telefonu. Wystarczy go wyjąć i zacząć pisać w aplikacji Moto Note — nie trzeba nawet odblokowywać telefonu. 

Moto g pro ma także niezrównany system trzech aparatów fotograficznych z AI. Znakomita matryca główna o rozdzielczości 48 MP umożliwia uzyskiwanie ostrzejszych i jaśniejszych zdjęć o rozdzielczości 12 MP przy użyciu technologii Quad Pixel¹. Dzięki Trybowi nocnemu zdjęcia robione w ciemności zachowują żywe kolory i zadziwiającą wyrazistość. Ultraszybki autofokus laserowy ustawia ostrość na obiekcie w mgnieniu oka, dlatego nigdy nie przepuścisz okazji do zrobienia ciekawego zdjęcia. 

Specjalna kamera sportowa umożliwia nagrywanie wideo o ultraszerokim kącie widzenia w orientacji pionowej. Dzięki temu w kadrze mieści się 4 razy więcej akcji, nawet jeżeli telefon jest trzymany w pionie. Z kolei aparat Macro Vision pomoże wyróżnić każdy szczegół dzięki pięciokrotnemu zbliżeniu do obiektu. Fantastycznym aparatem przednim o rozdzielczości 16 MP można robić ostre selfie w żywych kolorach. Technologia Quad Pixel¹ umożliwia uzyskanie jasnych zdjęć nawet przy słabym oświetleniu, dlatego każde selfie będzie godne publikacji na Instagramie. 

Telefon moto g pro zasila bateria o ogromnej pojemności 4000 mAh, która po jednym naładowaniu wystarcza na nawet dwa dni działania2. Dzięki temu można lepiej wykorzystywać możliwości telefonu i pracować oraz pozostawać w kontakcie poza biurem czy w podróży. Pojemna bateria sprawdza się też w zastosowaniach rozrywkowych: muzykę można odtwarzać strumieniowo przez 143 godziny, a filmy — przez 19 godzin. 

Wyjątkowe i wygodnie dostępne Funkcje Moto maksymalnie usprawniają pracę i zwiększają możliwości użytkowników telefonu. Jest wśród nich także nowa funkcja Moto Gametime, która blokuje możliwe zakłócenia, by nie odwracały uwagi od wciągającej gry. 

Moto g pro jest dostępna z systemem Android 10 i zapewnia konsekwentnie wysoką jakość działania oraz bezpieczeństwo danych. Telefony Android One należą do najlepiej zabezpieczonych, a użytkownicy moto g pro otrzymują na bieżąco aktualizacje systemu, comiesięczne poprawki zabezpieczeń i wbudowane zabezpieczenia Google Play Protect. Zyskują też poczucie pewności, że nigdy nie zgubią ważnego dokumentu, zdjęcia ani filmu, a telefon będzie nieustannie ulepszany przy użyciu innowacyjnych funkcji. 

Większe możliwości dzięki nowej moto g pro

Donośne głośniki stereo pogłębiają wrażenia z oglądania ulubionych multimediów i zwiększają komfort udziału w telekonferencjach. Inteligentna technologia dźwięku Dolby® emituje o 50% głośniejszy³, krystalicznie czysty dźwięk, jakiego można zazwyczaj oczekiwać od sprzętu audio w salonie. Ulubione filmy, seriale i gry będą się prezentować wyjątkowo realistycznie na niesamowitym wyświetlaczu Max Vision o przekątnej 6,4 cala.

Moto g pro działa wydajnie z ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 665 i 4 GB pamięci RAM. Dzięki temu można płynnie przeglądać strony internetowe, oglądać multimedia, pracować i korzystać z gier. W pamięci o pojemności 128 GB można pomieścić wszystkie ulubione aplikacje, nagrania muzyczne i filmy oraz zdjęcia. 

moto g pro ma też łączność NFC, która umożliwia łatwe i szybkie płacenie oraz udostępnianie plików, dlatego Twoja firma może działać jeszcze bardziej mobilnie.

Temu solidnemu smartfonowi nie zaszkodzą też drobne zalania. Powłoka hydrofobowa4 zapewnia ochronę zarówno powierzchni, jak i wnętrza telefonu, aby można było z niego korzystać jeszcze swobodniej.

Dostępność

Moto g pro wchodzi na rynek w Europie od czerwca i będzie dostępny w ofercie skierowanej do przedsiębiorców i firm.

źródło: motorola | Lenovo