Wystartowała nowa usługa VOD w Polsce od CANAL+

Nowa usługa streamingowa od CANAL+ ma w sobie łączyć telewizję z wideo na życzenie (TV+VOD) – sprawdź ceny i zawartość pakietów!

Nowa usługa streamingowa w Polsce od CANAL+

Od środy 20 maja 2020 roku zaczęła działać w Polsce nowa usługa o nazwie CANAL+, która tak naprawdę jest połączeniem kanałów telewizyjnych na żywo ze filmami i serialami w modelu VOD. Taki model bez umowy, kabla czy anteny powinien działać juz od dawna, ale musieliśmy czekać do dzisiaj, aby nie trzeba było podpisywać długoterminowych umów z operatorami sieci kablowych, czy samą Platformą CANAL+.

W nowej usłudze CANAL+ znajdują się treści z wybranych kanałów na żywo, filmy, seriale, dużo sportu, programy informacyjne, dokumenty oraz programy na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców. To wszystko z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i ekranach oraz z płatnością w modelu subskrypcyjnym, ale o cenach za chwilę!

Jeżeli chcesz wypróbować nową usługę CANAL+ wystarczy mieć dostęp do internetu oraz dowolne urządzenie obsługujące przeglądarkę internetową lub aplikację platformy. Przez pierwszy miesiąc można bezpłatnie, bez żadnych zobowiązań, sprawdzić, czy usługa przypadnie am do gustu. Na początek, oprócz kanałów na żywo, mamy dostęp do katalogu VOD z ponad 35 tysiącami tytułami polskich i zagranicznych filmów, odcinków seriali, wydarzeń sportowych, dokumentów, programów publicystycznych i rozrywkowych oraz bajek dla dzieci od takich nadawców jak CANAL+, HBO, FOX, National Geographic, Paramount, History, Filmbox, BBC, TVN24 czy CNN.

Od teraz największe telewizyjne premiery filmowe, serialowe czy dokumentalne są dostępne dla użytkowników CANAL+ zarówno na żywo w dniu premiery, jak również na żądanie – w ramach wygodnej subskrypcji.  

Fani sportu na pewno będą zadowoleni z dostępu do kanałów na żywo, w tym: CANAL+ SPORT, nSport+ i Eleven Sports z transmisjami rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, LaLiga Santander, Serie A, NBA, żużla, a także wyścigami F1, sportami walki i wieloma innymi. W nowej usłudze można w wygodny sposób pauzować, przewijać i wznawiać wydarzenia emitowane na żywo oraz odtwarzać treści archiwalne i powtórki meczów, co będzie szczególnie atrakcyjne dla fanów sportu.

Może Cię zainteresować:

CANAL+ nie zapomniało również o dzieciach w każdym wieku, które mogą oglądać animacje, bajki i programy edukacyjne od takich dostawców jak Disney, MiniMini+, TeleToon+, Cartoon Network, Nickelodeon i Boomerang.

Bez umowy, bez anteny i na wielu urządzeniach

Usługa CANAL+ ma być prosta, intuicyjna i dostosowana do potrzeb widza, z której można korzystać w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu. Wystarczy dostęp do internetu oraz podpięcie karty płatniczej, a przez pierwszy można korzystać całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.

BEZ UMOWY

BEZ ANTENY

GDZIE CHCESZ

NOWOCZESNE FUNKCJE

Wybrane programy wyemitowane w telewizji można oglądać nawet do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo, swobodnie przełączać się między ekranami, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu czy pobierać treści na żądanie na smartfony i tablety, aby oglądać je później w trybie offline.

Przeglądanie obszernego katalogu tytułów ułatwi wyszukiwarka oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję serwisu, która codziennie poleci najbardziej interesujące pozycje do obejrzenia. Można także przeglądać treści według intuicyjnie skatalogowanych kategorii.

Na jakich urządzeniach działa usługa CANAL+?

Z usługi streamingowej CANAL+ można korzystać przez:

 • przeglądarkę internetową,
 • aplikację mobilną na urządzenia z systemami iOS i Android – od dzisiaj aplikacja zacznie pojawiać się w sklepie Google Play , a na iPhone’y (iOS) pojawi się w App Storze po zakończeniu ostatniego kroku procesu certyfikacji Apple’a,
 • aplikację w telewizorze z systemem Android TV,
 • na Apple TV.
 • usługa wspiera technologię AirPlay oraz Google Cast, dzięki czemu można wygodnie przesyłać obraz z urządzenia mobilnego na telewizor.
Na jakich urządzeniach oglądać CANAL+?

Najważniejsze funkcje usługi streamingowej CANAL+

Nowy serwis CANAL+ wykorzystuje technologie, które do tej pory były kojarzone głównie ze światem serwisów VOD. Najważniejsze z nich to:

 • TimeShift – pauzowanie, wznawianie i przewijanie programów nadawanych na żywo.
 • Kontynuuj oglądanie – oglądanie materiałów na życzenie na dowolnym urządzeniu od momentu, w którym skończyliśmy na innym urządzeniu.
 • Start-Over – cofanie programu nadawanego na żywo i rozpoczęcie odtwarzania od początku.
 • Backward EPG – odtwarzanie wybranych programów z telewizji na żywo do 14 dni wstecz!
 • Multi-Live – możliwość oglądania 4 kanałów informacyjnych lub sportowych na jednym ekranie w tym samym czasie.
 • START-OVER
 • BACKWARD EPG
 • KONTUNUUJ OGLĄDANIE
 • TIMESHIFT
 • MULTI-LIVE
 • Profile użytkowników – możliwość utworzenia do 10 profili dla rodziny i znajomych (funkcja dostępna będzie wkrótce).
 • Dwa ekrany jednocześnie – możliwość odtwarzania na dwóch ekranach w tym samym momencie.
 • Moja Playlista – tworzenie własnych zestawów ulubionych programów i treści.
 • Ścieżki dźwiękowe i napisy – wybór oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów w wybranych materiałach
 • Tryb offline – pobieranie wybranych materiałów na życzenie do pamięci urządzenia mobilnego z możliwością odtworzenia offline.
 • Przesyłanie – udostępnianie obrazu z telefonu, tabletu lub komputera za pośrednictwem Google Cast lub Air Play.
 • Expert-mode – wyświetlanie aktualnych statystyk i ujęć z dodatkowych kamer w trakcie oglądania wydarzenia sportowego na żywo (funkcja będzie udostępniona wkrótce).

Opłata za pakiety, które wybierzesz

Oferta CANAL+ została podzielona na cztery pakiety tematyczne oraz pakiet FREE, które odpowiadają różnym zainteresowaniom. Pakiety można dowolnie konfigurować i zmieniać:

FREE

25 zł

pakiet darmowy z biblioteką treści kanałów CANAL+ – będzie wzbogacany o nowe treści w kolejnych tygodniach

FILM

50 zł

dla fanów dobrego kina i seriali, z premierami największych hitów kinowych a także dostęp do kanałów na żywo oraz treści na życzenie od CANAL+, HBO czy Filmbox

SPORT

50 zł

transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych: piłka nożna żużel, F1, piłka ręczna, NBA, sporty walki i magazyny sportowe

FUN&INFO

10 zł

dla każdego: programy informacyjne dokumenty, lifestyle, muzyka i programy rozrywkowe dla całej rodziny, w tym kanały dla dzieci

Cennik i zawartość pakietów usługi streamingowej CANAL+

Każdy nowy użytkownik może od dzisiaj przetestować usługę streamingową CANAL+ bez opłat, bez ograniczeń i bez zobowiązań przez pierwszy miesiąc od momentu rejestracji Więcej o usłudze znajdziesz na oficjalnej stronie ogladaj.canalplus.pl.

źródło: CANAL+ Polska