Aplikacja „Clicktrans” już dostępna dla przewoźników

Polska giełda transportowa Clicktrans stworzyła nową aplikację mobilną dla przewoźników, dzięki której bezpłatnie zyskają dostęp do tysięcy zleceń transportowych.

Clicktrans – aplikacja dla przewoźników

Serwis Clicktrans jest na rynku już 10 lat – obecną w serwisie wystawiono już ponad milion zleceń transportowych – i ta liczba z każdym dniem rośnie. Oprócz rynku polskiego, serwis działa także w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech, codziennie zapewniając przewoźnikom nowe zlecenia transportowe z całej Europy. Aby zdobywanie nowych ładunków było jak najwygodniejsze dla przewoźników, powstała aplikacja mobilna Clicktrans.

Nowe zlecenia zawsze pod ręką

Możliwość wyszukiwania zleceń i składania ofert za pomocą aplikacji pozwala przewoźnikom być zawsze na bieżąco i łatwiej zdobywać interesujące ich zlecenia.

Dzięki aplikacji, mogą składać oferty i akceptować nowe ładunki nie tylko z domu czy z biura, ale także z trasy. Dzięki temu łatwo zaplanują ładunki na trasy powrotne, a także będą na bieżąco z nowymi, interesującymi ich zleceniami. Szybciej zareagują też na wiadomości od zleceniodawców – co zwiększa ich wiarygodność w oczach klientów oraz szanse, że to właśnie ich oferta zostanie zaakceptowana.

Aplikacja Clicktrans dla przewoźników to odpowiedź na potrzeby, które od dłuższego czasu zgłaszali nam przewoźnicy zarejestrowani w serwisie. Wierzymy, że pomoże im wygodniej zdobywać ładunki i na bieżąco śledzić interesujące ich zlecenia i trasy. Aplikacja będzie też stale rozwijana o nowe, zaawansowane technicznie moduły a wszystko to, aby jak najbardziej usprawnić pracę przewoźników korzystających z Clicktrans – mówi Michał Brzeziński, CEO Clicktrans.

Zobacz, jak działa Clicktrans:

Bądź na bieżąco, gdziekolwiek jesteś

Szczególnie przydatny w codziennej pracy przewoźnika jest obecny w aplikacji system powiadomień – o pytaniu od klienta czy akceptacji oferty przewoźnik dowie się bez wchodzenia na swoje konto. Powiadomienia otrzyma bezpośrednio na telefon, aby być zawsze na bieżąco. Dostanie także informację za każdym razem, kiedy w serwisie pojawi się zlecenie na interesujących go trasach (na podstawie wybranych filtrów) – dzięki temu nie przegapi wartościowych zleceń, nawet będąc w trasie.

Może Cię zainteresować także:

Aplikacja umożliwia też dostęp do zaakceptowanych zleceń bez połączenia z  Internetem – przewoźnicy nie są więc zależni od sieci, gdy chcą wyświetlić dane zleceniodawcy, który zaakceptował ich ofertę, co jest szczególnie ważne na trasie, gdy jakość Internetu bywa niewystarczająca.

Dlaczego warto skorzystać z aplikacji Clicktrans?

  • Będziesz mieć dostęp do tysięcy zleceń transportowych – kiedy zechcesz, gdziekolwiek jesteś.
  • Szybciej zareagujesz na wiadomości od klientów.
  • Zaakceptujesz jednym kliknięciem szybkie zlecenie.
  • Otrzymasz informacje o zleceniach na odpowiadającej Tobie trasie, zgodnie z Twoimi potrzebami.
  • Twoje oferty będą zawsze pod ręką.
  • Będziesz zawsze na bieżąco dzięki powiadomieniom.
  • Będziesz mieć dostęp do zaakceptowanych zleceń, nawet gdy nie masz internetu.
#Clicktrans – aplikacja mobilna dla przewoźników - zrzuty ekranu

Co zrobić, aby zacząć korzystać z aplikacji dla przewoźników Clicktrans? Wystarczy być przewoźnikiem zarejestrowanym w serwisie i pobrać bezpłatną aplikację w wersji na Androida lub iOS. Przekonaj się, jak ułatwi Ci zdobywanie nowych zleceń!

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Clicktrans