OPPO Reno3 Pro w konkursie Dobry Wzór 2020

Model smartfona OPPO Reno3 Pro jest rekomendowany w konkursie Dobry Wzór 2020 Instytutu Wzornictwa Przemysłowego za design i jakość wykonania.

OPPO Reno3 Pro – Dobry Wzór 2020

Smartfon OPPO Reno3 Pro zyskał uznanie Komisji przyznającej wyróżnienia w tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór, organizowanego od wielu lat przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Produkt doceniono za przemyślaną i ergonomiczną konstrukcję, rodzaj użytych materiałów, jakość wykonania oraz estetykę. 

Właśnie zakończył się nabór do XXVII edycji konkursu Dobry wzór, który jest najstarszym i najbardziej wiarygodnym polskim konkursem wzorniczym. Honorowymi Patronami obejmują go: Minister Rozwoju i Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wśród produktów wybranych do tegorocznego zestawienia znalazł się model OPPO Reno3 Pro. Swoim nieprzeciętnym wzornictwem oraz doskonałymi możliwościami niezmiennie wyróżnia się na rynku i zdobywa przychylność recenzentów. Kwalifikacja dokonana przez Instytutu Wzornictwa Przemysłowego potwierdza sukces OPPO w dążeniu do tworzenia doskonałych – pod kątem wszechstronnie rozumianego designu – produktów. 

Wśród cech, które przesądziły o pozytywnej decyzji komisji konkursowej znalazły się: rodzaj i jakość użytych materiałów, ergonomię i jakość wykonania, wysokiej jakości ekran z dodatkowymi rozwiązaniami korzystnymi dla użytkowników (np. trybu ochrony wzroku), a także przykuwającą oko stylistykę – smukłość, lekkość i kolorystykę.

Na zakwalifikowane produkty czekają jeszcze dwa etapy eliminacji: pierwszy w lipcu, kiedy zgłoszenia oceni jury profesorskie i drugi, w październiku, kiedy ścisłą czołówkę nagrodzi jury interdyscyplinarne – złożone z ekspertów wdrożeń przemysłowych i designu.

Niezależnie od tego OPPO Reno3 Pro już teraz ma prawo korzystać z odznaczenia.

źródło: Dobry Wzór | OPPO Polska